سینمای جهان

فیلم جدید نولان از برنامه اکران خارج شد

کمپانی برادران وارنر اعلام کرد که فیلم «اِنگاره» به کارگردانی کریستوفر نولان را از تقویم اکران خارج کرده است.

به گزارش ایسنا به نقل از ایندی وایر، این فیلم هیجانی جاسوسی در حالی از برنامه اکران خارج شده است که بر اساس آخرین اعلام قرار بود از تاریخ ۱۲ اوت در آمریکا اکران خود را آغاز کند. برادران وارنر هنوز تاریخ جدیدی برای رونمایی از فیلم جدید «نولان» اعلام نکرده است.

«اِنگاره» با نام انگلیسی «Tenet» قرار در ابتدا قرار بود در تاریخ ۱۷ می اکران شود تا اولین فیلم مهمی باشد که پس از بازگشایی سالنهای سینما به نمایش گذاشته میشود اما ادامه روند افزایش موارد ابتلا به ویروس کرونا تاریخ اکران آن را به ۳۱ جولای تغییر داد و در نهایت بحران جهانی کرونا تاریخ اکران این فیلم را به ۱۲ اوت تغییر داده بود.

«توبی اِمریچ» رئیس کمپانی برادران وارنر در بیانیه ای ضمن تشکر از حمایت سینماداران و اعلام این که به تعهد خود برای نمایش سینمایی فیلم «اِنگاره» در سراسر جهان پایبند است گفت: «متاسفانه شیوع ویروس کرونا در حال افزایش است و ما را ناگزیر کرده تا تاریخ اکران فیلم هایمان را مجدد ارزیابی کنیم. در میان تمامی این عدم اطمینان نسبت به شرایط آینده، تصمیم گرفتیم تا تاریخ اکران فیلم «اِنگاره» را برای دو فیلم دیگرمان خالی کنیم اما به زودی تاریخ اکران جدیدی را برای این فیلم فوق العاده در سال ۲۰۲۰ مشخص خواهیم کرد. ما این فیلم را به شکل سنتی و همزمان در سراسر جهان اکران نخواهیم کرد».

در این فیلم جان دیوید واشنگتن، مایکل کین، کنت برانا، رابرت پتینسون و الیزابت دبیکی به ایفای نقش پرداخته‌اند و از دوربین‌ها و لنزهای IMAX برای ساخت آن استفاده شده است.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید