سینمای جهان
واکنش جیمز وان به طرفدارن تندرو «آکوامن»:

دست از تهدید کردن بردارید!

بسیاری از طرفداران فیلم پرفروش «آکوامن» برخی افراد را که این فیلم را دوست نداشتند را تهدید کرده‌اند و به همین دلیل کارگردان این فیلم از آنها خواسته از این کار دست بردارند.

جیمز وان کارگردان «آکوامن» گفت: «برخی از هواداران این فیلم کسانی را که آکوامن را دوست ندارند را تهدید کرده‌اند. لطفا این کار را نکنید زیرا من اینگونه حمایت را اصلا نمی‌پسندم. احترام بگذارید تا به شما احترام گذاشته شود. اینکه کسی فیلم من را نپسندد مشکلی ندارد اما نه اینکه به من حمله‌ور شود یا از شخص من متنفر شود.»

«آکوامن» که حسابی در باکس‌آفیس آمریکا و بین‌الملل موفق بوده در دومین هفته از اکران خود ۵۱ میلیون و ۶۰۰ هزار دلار فروش داشت که مجموع فروش خانگی این فیلم به رقم ۱۸۸ میلیون و ۸۰۰ هزار دلار رسید. این فیلم همچنین در گیشه جهانی به رقم ۷۴۸ میلیون و ۸۰۰ هزار دلار رسید.

در شبکه‌های اجتماعی آن‌ها که دوست‌دار فیلم هستند و آن‌ها که فیلم را نمی‌پسندند نسبت به دیدگاه‌هایشان ابراز عقیده کرده و بعضا به هم توهین می‌کنند و حالا کار به تهدید کشیده است.

«آکوامن» به کارگردانی «جیمز وان» و با بازی «جیسون موموآ» در نقش اصلی، «اَمبِر هِرد»، «ویلِم دِفو»، «نیکول کیدمن»، «پاتریک ویلسون» و «دولف لاندگرن» نقش‌آفرینی کرده‌اند.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید