سینمای ایران
اکران یک فیلم پلیسی-جنایی از هفته آینده

بازگشت شهاب حسینی با«طلا خون» بر پرده سینماها

شهاب حسینی با فیلم «طلاخون» به کارگردانی ابراهیم شیبانی به سینماها می‌آید.

به گزارش فیلم‌نیوز، «طلاخون» عنوان فیلمی است با بازی شهاب حسینی که قرار است اکران خود را از صبح چهارشنبه اول تیرماه در سینماهای سراسر کشور آغاز کند.

این فیلم در ژانر جنایی-پلیسی ساخته شده و شهاب حسینی در آن عهده دار نقش یک پلیس اداره آگاهی‌است که درگیر یک پرونده پیچیده قتل می‌شود.

«طلاخون» محصول سال 1398 است که به کارگردانی ابراهیم شیبانی جلوی دوربین رفت. این فیلم به دلیل شیوع ویروس کرونا و نیمه تعطیل بودن سینماها به مدت دو سال پشت در اکران بود و حالا قرار است به عنوان یکی از فیلم‌های اکران تابستان روی پرده برود.

در فیلم طلا‌خون علاوه بر شهاب حسینی، حسام منظور و بهار قاسمی هم بازی دارند. زهرا خوشکام مادر لیلا حاتمی دیگر بازیگر اصلی این فیلم است.

«آن شب» به کارگردانی کوروش آهاری آخرین فیلمی است که با بازی شهاب حسینی روی پرده رفت. این فیلم در دوران کرونا و به شکلی محدود اکران شد و بعد از آن وارد شبکه نمایش خانگی شد.

 

فیلم‌نیوز

1 دیدگاه

  • فیلم راجب مهین قدیری ، که‌ اواخر دهه هشتاد تو قزوین با یه رنو زرد میرفت سراغ خانم مسن و بهشون دارو میداد بیهوش میکرد بعد طلا و جواهراتشونو میدزدید و اخرم خلاصشون میکرد مستند مهین که جالب بود امیدوارم این فیلم هم قشنم باشه ترکیب شهاب حسینی و حسام منظور خوبه.

دیدگاهتان را بنویسید