سینمای ایران
در اکران مردمی روز ششم مطرح شد

بهاره افشاری : مردم باید از تماشای فیلم‌های ما حالشان خوب شود

بهاره افشاری در اکران مردمی فیلم روز ششم اعلام کرد که به عنوان بازیگر وظیفه خود میداند تا در آثاری بازی کند که مردم از دیدنش احساس رضایت کنند.

به گزارش فیلم‌نیوز اکران مردمی روز ششم ، شامگاه جمعه دهم تیرماه در مگا مال با حضور حجت قاسم زاده اصل کارگردان و بهاره افشاری، مهران احمدی، بهرام ابراهیمی، نیلوفر کوخانی و مهدی حسینی نیا بازیگران فیلم در پردیس مسینمایی ایران‌مال برگزار شد.

پیش از نمایش فیلم بازیگران و کارگردان روز ششم دقایقی با مخاطبان حاضر در این اکران صحبت کردند. بهاره افشاری که در این فیلم ایفاگر نقش نگین است در ابتدای صحبت‌هایش با اشاره به اینکه در شرایط کنونی باید به فکر مردم باشیم گفت :« همه ما باید امروز تلاش کنیم تا در این شرایط بد اقتصادی حال هم را بهتر کنیم و من به عنوان بازیگر وظیفه خودم می‌دانم در فیلمهایی بازی کنم که حال تماشاگرانش بعد از دیدنش بهتر شده باشد و احساس نکنند که وقت و هزینه خود را هدر داده اند و روز ششم برای من چنین فیلمی است .»

حجت قاسم زاده ، مهران احمدی و دیگر بازیگران فیلم هم با تشکر از حضور مردم در این اکران ، نکاتی را درباره فیلم بیان کردند.

در این اکران روزبه حصاری به عنوان مهمان ویژه کارگردان و بازیگران فیلم «روزششم» را همراهی می‌کرد.

فیلم «روزششم» به کارگردانی حجت قاسم زاده و تهیه‌کنندگی رحمان سیفی آزاد از روز چهارشنبه اول تیرماه اکران خود را در سینماهای سراسر کشور آغاز کرده است.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید