سینمای ایران
همزمان با اکران عمومی فیلم مطرح شد :

حجت قاسم زاده : با کج سلیقگی داوران «روز ششم» از جشنواره بیرون ماند

حجت قاسم‌زاده اصل معتقد است «روز ششم » به خاطر کج سلیقگی داوران از سی و نهمین دوره جشنواره فجر کنار گذاشته شد.

به گزارش فیلم‌نیوز ، حجت قاسم زاده اصل که نخستین فیلمش با نام «روز ششم» به تازگی اکران شده درباره عدم حضور این فیلم در جشنواره فیلم فجر گفت :« در دوره سی و نهم یعنی در سال 1399 ترکیب هیئت داوران جشنواره بسیار نامناسب بود. خروجی نهایی جشنواره هم که همه دیدند. روز ششم مورد کج‌سلیقگی داوران وقت قرار گرفت و فرصت دیده شدن در جشنواره را پیدا نکرد. من به قواعد بازی جشنواره اعتقاد دارم. می‌دانم که باید به سلیقه داوران احترام گذاشت، اما در این مورد خاص و در مورد فیلم روز ششم، احترام کمتری برای درستی آرای داوران قائل هستم.»

قاسم زاده در بخش دیگری از این گفت وگو که با پایگاه خبری «هنر آفرین» انجام داده درباره اینکه مخاطبان تا چه اندازه با این فیلم ارتباط برقرار می‌کنند هم گفته است :« من فکر نمی‌کنم مخاطب روز ششم ناراضی از سالن بیرون بیاید و همین برایم کافی است که تماشاگر از وقت و هزینه‌ای که صرف کرده پشیمان نباشد.»

فیلم روزششم نخستین فیلم سینمایی حجت قاسم زاده اصل است که با حضور بازیگرانی چون مصطفی زمانی، بهاره افشاری، مهران احمدی، مهدی حسینی‌نیا، افشین هاشمی و جمشید هاشم‌پور از صبح چهارشنبه اول تیرماه اکران خود را در سینماهای سراسر کشور شروع کرده است.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید