سینمای ایران
نخستین فیلم حجت قاسم زاده چه زمانی به نمایش در‌می‌آید

اکران روز ششم به تعویق افتاد

اکران فیلم «روز ششم» نخستین ساخته سینمایی حجت قاسم زاده اصل که قرار بود از هجدهم خرداد ماه آغاز شود به مدت دو هفته به تعویق افتاد.

به گزارش فیلم‌نیوز، قرار بود فیلم «روز ششم» به کارگردانی حجت قاسم زاده اصل از روز چهارشنبه هجدهم خرداد ماه روی پرده برود، اما نام این فیلم در بین آثاری که قرار است از این تاریخ نمایش خود را شروع کنند، دیده نمی‌شد. طبق اخبار رسیده بنا به درخواست سرمایه گذار و تهیه‌کننده پروژه، نمایش عمومی فیلم«روز ششم» به مدت دو هفته به تعویق افتاده و قرار است این فیلم با شروع فصل تابستان اکران خود را شروع کند.

«روز ششم» زمستان سال 1399گذشته در تهران جلوی دوربین رفت و بعد از نزدیک به یکسال اواخر زمستان سال 1400 با طی کردن آخرین مراحل فنی آماده نمایش شد.

مصطفی زمانی و بهاره افشاری نقش های اصلی روز ششم هستند که در کنار آنها بازیگرانی چون امیر جعفری، مهران احمدی، افشین هاشمی، همایون ارشادی،بهرام ابراهیمی، مهدی حسینی نیا و با حضور جمشید هاشم پور دیگر نقش های محوری این فیلم را برعهده دارند.

قاسم زاده روز ششم را براساس فیلمنامه ای به قلم خودش جلوی دوربین برده و در آن به روایت زندگی جوانی به نام احمد می ÷ردازد که بعد از آزادی از زندان فقط 5 روز وقت دارد که جواب چند معما را پیدا کند، اگر او موفق به انجام این مهم نشود در روزششم کشته می شود.

این فیلم به تهیه‌کنندگی رحمان سیفی آزاد و سرمایه گذاری سیاوش امین پور تهیه و تولید شده است.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید