سینمای ایران
یکی از غایبین جشنواره چهل و یکم مشخص شد

درخشنده : بازیگر نیست ، نمی‌توانم «هیس پسرها گریه نمی‌کنند» را بسازم

پوران درخشنده اعلام کرد به دلیل نبود بازیگر ، تولید فیلم«هیس پسرها گریه نمی‌کنند» فعلا منتفی شده و امکان ساخت آن در حال حاضر مهیا نیست.

به گزارش فیلم‌نیوز، پوران درخشنده چند سالی است که در صدد ساخت فیلم جدید خود با نام «هیس پسرها گریه نمی‌کنند» هست، فیلمی که قرار بود پس از مرتفع شدن مشکلات مالی‌اش ، در سال جاری جلوی دوربین برود، اما بازهم این امر میسر نشد. درخشنده در گفت وگویی که به تازگی با خبرگزاری«صبا» انجام داده درباره این موضوع گفته :« طی آخرین گفتگوها با تهیه کننده و سرمایه گذار قرار بود که امسال فیلمبرداری این اثر را کلید بزنم اما باز هم مشکلاتی پیش آمد و ساخت فیلم فعلا شدنی نیست. یکی از بزرگترین مشکلاتی که با آن روبرو هستم پیدا کردن بازیگر است.»

او در توضیح بیشتر این ماجرا عنوان کرده: «اکثریت بازیگران این روزها درگیر پروژه‌های شبکه نمایش خانگی هستند و قراردادهای بلندمدت آنها با این پروژه‌ها باعث شده تا نتوانند در آثار سینمایی حضور داشته باشند. من برای این فیلم به بازیگران خوبی نیاز دارم اما هر بار به دلایلی این همکاری و پیشنهادها به ثمر نمی‌نشیند.»

با توجه به توضیحات ارائه شده توسط پوران درخشنده فیلم«هیس پسرها گریه نمی‌کنند» قطعا به جشنواره امسال نمی‌رسد اما این کارگردان درصدد است که با مرتفع شدن مشکلات تولید آن را شروع کند. او در این باره گفته :« فیلم «هیس پسرها گریه نمی‌کنند» برایم از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است، به نوعی رسالت من در این هنر است و باید هرطور شده آن را بسازم، این فیلم بار بزرگی روی دوشم قرار داده است. امیدوارم در نهایت بتوانم این بار بزرگ را بر زمین بگذارم.»

پوران درخشنده در سال 1391 فیلم «هیس دخترها فریاد نمی‌زنند» را با موضوع تجاوز به دخترهای کم سن وسال کارگردانی کرد. این فیلم هر چند در جشنواره سی ویکم مورد بی‌مهری قرار گرفت ، اما در اکران عمومی توانست نظر مخاطبان را جلب کند. فیلم «هیس پسرها گریه نمی‌کنند» در واقع ادامه‌ای است بر آن فیلم که موضوع آن تجاوز به پسرهای کم سن و سال است.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید