سینمای ایران
رونمایی از گریم متفاوت بازیگر نقش اصلی فیلم جنگ جهانی سوم

محسن تنابنده هیتلر شد

بعد از انتشار تیزر فیلم «جنگ جهانی سوم» به کارگردانی هومن سیدی و نقدها و بازتاب‌های گسترده پیرامون این فیلم، حالا از گریم محسن تنابنده در نقش هیتلر رونمایی شده است.

به گزارش فیلم‌نیوز، طبق اطلاعاتی که در تیزر فیلم و نقدهای مرتبط با آن منتشر شده، محسن تنابنده در این فیلم نقش یک کارگر روزمزد به اسم شکیب را بازی می‌کند که برای کار سر از پشت‌صحنه فیلمی درباره جنگ‌جهانی دوم در می‌آورد.

برای هنرپیشه نقش اصلی فیلم که نقش هیتلر را بازی می‌کند، اتفاقی رخ می‌دهد و از آنجایی که شکیب شباهت زیادی به هیتلر دارد، قرار می‌شود با گریم، نقش او را بازی کند.

در تصویر منتشر شده از گریم تنابنده در نقش هیتلر، اینطور به نظر می‌رسد که او علاوه بر اینکه شباهتی ظاهری به این دیکتاتور پیدا کرده، حالت چهره و شیوه نگاه کردنش را هم تغییر داده تا شمایی کلی از او منتقل کند.

پیش از این درباره نقش متفاوت تنابنده و درخشش او در این فیلم مطالب زیادی خوانده‌ایم، اما حالا وقتی تصویر جدید او را با گریم هیتلر کنار سایر تصاویر منتشر شده از این شخصیت در این فیلم می‌گذاریم، می‌توانیم مطمئن باشیم با بازی کاملا متفاوتی از سوی تنابنده مواجهیم.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید