سینمای ایران
با وجود تکذیب اکران آنلاین فیلم هادی حجازی‌فر از پلتفرم تلویزیون توسط سیمافیلم

موقعیت مهدی از عید غدیر در تلوبیون‌پلاس

با وجود اینکه خبر اکران آنلاین فیلم «موقعیت مهدی» توسط پلتفرم تلوبیون‌پلاس از سوی سیمافیلم رد شد، حالا روابط‌عمومی تلوبیون اعلام کرده که این فیلم از 27 تیر در این پلتفرم اکران آنلاین می‌شود.

به گزارش فیلم‌نیوز، چندی پیش جواد رمضان نژاد رئیس مرکز سیما فیلم در تکذیب خبر فیلم‌نیوز درباره اکران آنلاین فیلم «موقعیت مهدی» در تلوبیون پلاس، اعلام کرده بود که تاکنون هیچ مذاکره‌ای با هیچ یک از پلتفرم‌ها برای اکران آنلاین «موقعیت مهدی» انجام نشده است.

این درحالی است که «موقعیت مهدی» محصول تلویزیون است و طبیعی است اولین بار باید در پلتفرم مخصوص این رسانه اکران آنلاین شود و از این جهت اصرار بر تکذیب این خبرمشخص نیست.

روابط‌عمومی تلوبیون اعلام کرده که اکران این فیلم از روز عید غدیر نقطه شروعی برای طرح جدید اکران آنلاین فیلم‌های سینمایی روز ایران و حمایت از آثار شاخص در این پلتفرم خواهد بود.

«موقعیت مهدی» به نویسندگی و کارگردانی هادی حجازی‌فر و تهیه‌کنندگی حبیب‌الله والی‌نژاد، سال 1400 ساخته شد و در چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر در 14 رشته نامزد شد و پنج سیمرغ بلورین از جمله سیمرغ بهترین فیلم، کارگردانی فیلم اول، جلوه‌های ویژه میدانی، موسیقی متن و صدابرداری را گرفت.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید