سینمای ایران
در جریان اکران مردمی «هناس» در شهر مشهد عنوان شد

مریلا زارعی : به واسطه نقش‌هایم نگاهم را به جامعه تغییر می‌دهم

مریلا زارعی در جریان اکران مردمی فیلم «هناس» در مشهد عنوان کرد که به واسطه نقش‌هایی که می‌پذیرد خودش را روتوش می‌کند و نگاهش را به اطراف، جامعه و مردم تغییر می‌دهد.

به گزارش فیلم‌نیوز، مریلا زارعی که در اکران مردمی فیلم «هناس» در مشهد حاضر شده بود، در جریان این اکران نکاتی را درباره بازی‌اش در این فیلم بیان کرد که در ادامه گزیده‌ای از صحبت‌های او را می‌خوانید.

♦ امیدوارم بعد از تماشای این فیلم حالتان خوب باشد و حتی شده لحظاتی تأمل کنید چراکه به هر حال این اثر برگی از تاریخ معاصر این سرزمین است.

♦ حقیقتاً من نقشم در فیلم «هناس» را نپذیرفتم بلکه به من لطف شد و سعادت من بود که این نقش سهم من شود.

♦ من روز اول به خانم «شهره پیرانی» گفتم که یک بازیگر هستم و در همین زمان نقشی را بازی می‌کنم که قطعاً با نقشی که در «هِناس» به من پیشنهاد شده است، فاصله دارد. از ایشان اجازه گرفتم و گفتم که من این نقش را مانند همه نقش‌هایی تاکنون بازی کردم، زندگی می‌کنم و به شما قول می‌دهم با اعتقادم بازی کنم؛ اما بدانید که من بازیگرم.

♦ برخی از نقش‌هایی که اتفاقاً از خود شخصی من دور است، بسیار برایم سازنده است، احوالم را دگرگون می‌کند و نگاهم را تغییر می‌دهد.

♦ حقیقت این است که من هرگز در نقش‌هایی مانند «الفت» در فیلم «شیار ۱۴۳» و بسیاری دیگر از کاراکترهایی که بابتش رنج کشیدم، حتی نتوانستم بیش از اندازه بازیگری‌ام خود را در جایگاه آن نقش‌ها قرار بدهم و برایم بسیار سخت و دشوار بوده است اما خدا را شاکرم که به من این فرصت‌ها توسط همکاران و دوستانم داده شده است و بسیار لذت بردم.

♦ مفتخرم به اینکه یکبار دیگر این فرصت در فیلم «هِناس» به من داده شد تا نقش یکی دیگر از زنان صبور و مقاوم سرزمینم را بازی کنم؛ زنانی که در بسیاری از مواقع اسم و حضورشان نادیده گرفته می‌شود.

♦ من مردم سرزمینم را عاشقانه می‌پرستم و دوست دارم.

فیلم «هناس» به کارگردانی حسین دارابی و با بازی مریلا زارعی و بهروز شعیبی از هجدهم خردادماه اکران خود را در سینماهای کشور شروع کرد و طی مدتی که روی پرده است موفق شده گیشه خود را از مرز 2 میلیارد و600 میلیون تومان عبور دهد.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید