سینمای ایران
ویدئویی جالب از حضور دو عروسک جذاب ایرج طهماسب در کنار هم +ویدیو

آنجلینا جولی کلاه قرمزی و بچه را بهم رساند

کلاه‌قرمزی و بچه، دو شخصیت عروسکی محبوب ایرج طهماسب به کمک آنجلینا جولی بالاخره بهم رسیدند.

به گزارش فیلم‌نیوز، در ویدئوی بامزه‌ تقطیع شده‌ از سکانس‌های «کلاه‌قرمزی و بچه‌ننه»، «مهمونی» و «مالفیسنت» که این روزها در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود، کلاه‌قرمزی و بچه بالاخره بهم رسیده‌اند و باهم دوست شده‌اند.

یکی از سوال‌های مهمی که از ابتدای انتشار «مهمونی» وجود داشت این بود که آیا ایرج طهماسب دیگر هیچ‌وقت با کلاه‌قرمزی کار نمی‌کند؟ و اینکه آیا ممکن است روزی پای کلاه‌قرمزی هم به «مهمونی» باز شود؟ طبیعی است از آنجایی که تلویزیون مالک کلاه‌قرمزی است عملا چنین اتفاقی نخواهد افتاد اما تخیل مواجهه کلاه‌قرمزی و بچه همانطور که در این ویدئو می‌بینیم شرایط جالبی را رقم زده است.

ماجرا از این قرار است که کلاه‌قرمزی در سکانسی از فیلم «کلاه‌قرمی و بچه‌ننه» بالای تپه‌ای نشسته و رو به آسمان با فرشته حرف می‌زند. همان موقع صحنه‌ای از بازی آنجلینا جولی در فیلم «مالفیسنت» می‌بینیم که می‌گوید: «اون جونور فسقلی الان از پرتگاه می‌افتد» بلافاصله کلا‌ه‌قرمزی از تپه پرت می‌شود و با جادوی مالیفیسنت یک مرتبه سر از برنامه مهمونی در می‌آورد.

بچه از او می‌پرسد: «طهماسب دوستت داره؟ منو بیشتر از تو دوست داره. در جریان باش.» بعد با او طرح دوستی می‌ریزد و می‌گوید: «خیلی دوست داشتم از نزدیک ببینمت‌ها. بیا یک دست فوتبال دستی بازی کنیم.»

کلاه‌قرمزی با خوشحالی از اینکه می‌خواهد با بچه دوست شود لی‌لی‌لی می‌خواند و بچه می‌گوید از این مسخره‌بازی‌ها در نیاور.

در سکانس بعدی کلاه‌قرمزی و بچه را می‌بینیم که پشت بهم نشسته‌اند و قهر کرده‌اند. بچه می‌گوید کلاه‌قرمزی ساندویچ ماکارونی‌‌اش را خورده و از او چهارصد و پنجاه هزارتومان پول می‌خواهد.

 

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید