سینمای ایراننمایش خانگی
ابراز پشیمانی کارگردان فیلم‌های پرفروش دینامیت و انفرادی از ساخت سریال جادوگر

اطیابی: نه در تلویزیون سریال کمدی می‌سازم نه شبکه خانگی

مسعود اطیابی بعد از فروش بالای «دینامیت»، حالا با فیلم «انفرادی» هم رتبه دوم فروش را به دست آورده. او این روزها با سریال «جادوگر» همکاری با شبکه خانگی را تجربه می‌کند و گفته است که دیگر نه در تلویزیون و نه شبکه خانگی سریال کمدی نخواهد ساخت.

به گزارش فیلم‌نیوز، مسعود اطیابی در گفتگو با «فیلیمو شات» از وضعیت ساخت سریال در تلویزیون گلایه کرده و گفته: «اکنون خط قرمزها شناخته شده نیست و خبر نداریم چه چیزهایی خط قرمز است چون هر روز تغییر می‌کند و بیشتر می‌شود. امیدوارم تغییراتی صورت بگیرد و وزارت ارشاد تغییر کند و تلویزیون روحیه خودش را تغییر دهد. از همکارانم شنیده‌ام که مدیران تلویزیون در نشست‌ها می‌گویند نمی‌خواهند مخاطب عام داشته باشند و از همان مخاطبان خاص اندکی که دارند، راضی هستند. سعی می‌کنم در این شرایط به سمت ساخت سریال برای تلویزیون نروم و اگر هم بروم به سمت کمدی نخواهم رفت.»

او گفته: «واقعیتش این است که من برای سریال ساخته نشده‌ام و روحیه‌ام در واقع روحیه پذیرش نظارت‌ها در هنگام تولید محصول نیست. من باید محصولم را تولید کنم و بعد نظارت شود و در حین تولید وقتی نظارت می‌شود، مسیرم را گم می‌کنم. تصمیم ساخت سریال را ندارم مگر این که کمدی نباشد و اگر کار کنم سریالی با تعداد قسمت‌های کم و غیرکمدی است.»

اطیابی توضیح داده که سریال «جادوگر» فقط پنج، شش درصد مخالف داشته که از بین آنها هم فقط یک درصدشان مردم واقعی‌اند و سایرین دشمنانش هستند. او گفته: «واکنش منفی نداریم، البته بدشانسی آوردم که ۲، ۳ اثرم پشت سر هم پخش و اکران شد و تصور می‌شود که پشت سر هم ساخته‌ام در صورتی که اینگونه نیست و دینامیت، محصول سال ۱۳۹۶-۱۳۹۷، انفرادی محصول سال ۱۳۹۸ و جادوگر محصول سال ۱۳۹۹-۱۴۰۰ است و پشت سر هم پخش شدن‌شان سبب می‌شود بعضی‌ها انتقادهای مقرضانه به من داشته باشند. نظرات مردم را که دریافت می‌کنم بالای ۹۰ درصد تشکر و نشان دهنده رضایت آن‌هاست و از ۵، ۶ درصد مخالف، یک درصدشان مردم واقعی و بقیه افرادی هستند که همه جا سعی می‌کنند آثار من را بکوبند، خدا حفظ‌شان کند و بودن شان خوب است.»

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید