سینمای ایران
یک ترکیب برنده برای فیلم «کیانوش عیاری»

«رِکِر» با رضا عطاران و احتمالا مهران مدیری و پژمان جمشیدی کلید می‌خورد

کیانوش عیاری با یک ترکیب برنده متشکل از رضا عطاران، مهران مدیری و پژمان جمشیدی فیلم جدیدش با نام «رِکِر» را جلوی دوربین می‌برد.

به گزارش فیلم‌نیوز، کیانوش عیاری این روزها در حال پیش تولید و انتخاب نهایی بازیگران فیلم جدیدش با نام «رِکِر» است. رضا عطاران بازیگری است که از مدت‌ها قبل حضورش در این فیلم قطعی شده و حالا گروه در حال مذاکره با مهران مدیری و پژمان جمشیدی است. مذاکراتی که روند مثبتی داشته و به احتمال زیاد این دو بازیگر با عقد قرارداد رسمی به جمع بازیگران فیلم جدید عیاری اضافه خواهند شد.

داستان فیلم «رِکِر» در یک متل اتفاق می‌افتد که مدیرش قرار است برای مدتی به خارج از کشور سفر کند. او از یکی از دوستانش می‌خواهد طی مدت زمانی که در ایران نیست امور متل را در دست بگیرد و همین سرآغاز ماجراهای این فیلم است.

قرار است نقش مدیر متل را مهران مدیری بازی کند و رضا عطاران هم همان فردی است که متل به او سپرده می‌شود. این فیلم قرار است در یکی از شهرهای شمالی کشور جلوی دوربین برود.

«رِکِر» بعد از فیلم توقیف شده «کاناپه» تازه ترین ساخته سینمایی کیانوش عیاری است که به تهیه‌کنندگی رضا رخشان تولید می‌شود.

فیلم‌نیوز

2 دیدگاه

  • خدا کنه شبیه رحمان ۱۴۰۰ و ما همه با هم هستیم نباشه توی اونها هم از اسم مدیری فقط استفاده شد و نقش درست حسابی ای نداشت .اینم داستانش (حداقل نقش مدیری )شبیه رحمان ۱۴۰۰ هست. مهران مدیری به نظرم باید خودشو ثابت کنه(بخصوص تو سینما) و اینقدر نقش های الکی نپذیره

  • خداکنه مثل رحمان ۱۴۰۰ و ماهمه باهم هستیم فقط از اسم مدیری برای گول زدن مردم استفاده نکرده باشن کاراکتر مدیری هم شبیه رحمان ۱۴۰۰ هست (تو اونم میرفت خارج آخر فیلم میومد) مدیری هم باید در سینما اینهمه نقشهای بیخود قبول نکنه. حس میکنم حوصله و جرئت نقش اول یا مهم بازی کردن نداره (تو سینما)

دیدگاهتان را بنویسید