سینمای ایران
گلایه ‌های کارگردان فیلم جزیره فضایی از شرایط اکران فیلمش

سید جواد هاشمی: برای پخش تیزر فیلمم ، صدها تعهد و امضا به تلویزیون دادم

سیدجواد هاشمی که مدتی است در مقام کارگردان فیلم «جزیره فضایی» را در حال اکران دارد از شرایط نمایش و تبلیغات فیلمش ناراضی است و می‌گوید برای پخش تیزر آن صدها تعهد و امضا به تلویزیون داده، اما در نهایت چیزی عایدش نشده است.

به گزارش فیلم نیوز، سید جواد هاشمی که این روزها فیلم «جزیره فضایی» را به عنوان کارگردان بر پرده سینماها دارد از منتقدان حضورش در سینمای کودک گلایه کرده و گفته: «می‌گویند سیدجواد هاشمی نباید فیلم کودک بسازد و باید برود فیلم جنگی بسازد! باور کنید من هم آدم هستم»

هاشمی در گفت‌وگو با مهر در ادامه صحبت‌هایش گفته : «به من می‌گویند محتوای فیلم تو مناسب نیست! آن هم فیلمی که من با مجوز ساخته‌ام! تمام فیلم‌های من همین شرایط را داشته است.»

او تاکید کرده: «می‌گویند سیدجواد هاشمی نباید فیلم کودک بسازد و باید برود فیلم جنگی بسازد! باور کنید من هم آدم هستم!‌ وقتی برای پخش تیزر تلویزیونی صدها امضا و تعهد از من می‌گیرند و آخر سر ۵ نوبت تیزرم از تلویزیون پخش می‌شود، این یک ظلم است.»

هاشمی دو سال پیش به خاطر بازی در سکانس استخر سریال «زخم کاری» به کارگردانی محمدحسین مهدویان، با حواشی و اعتراض‌های عجیبی روبه‌رو شد. همان زمان در مصاحبه‌هایی ناراحتی‌اش را از واکنش‌ها نشان داد و اعلام کرد که او فقط یک بازیگر است و بازیگر به فراخور پیشنهادهایی که دارد، نقش‌های مختلف بازی می‌کند و کسی نمی‌تواند به او خرده‌ای بگیرد. حالا گویا این طرز تفکر کماکان درباره سیدجواد هاشمی ادامه دارد.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید