سینمای ایران
گزارش فروش هفتگی فیلم‌های اکران

فاصله میلیمتری «تی‌تی» با «انفرادی» برای تصاحب صدر

فیلم «انفرادی» ساخته مسعود اطیابی با یک فاصله ملیمتری نسبت به «تی‌تی» کماکان به صدرنشینی خود در جدول فروش هفتگی ادامه داد.

به گزارش فیلم‌نیوز، فیلم کمدی انفرادی که عنوان پرفروش‌ترین فیلم اکران سال 1401 را با خود یدک می‌کشد، طی هفته جاری توانست در یک رقابت میلیمتری با فیلم «تی‌تی» همچنان صدر جدول فروش هفتگی را در اختیار خود نگه دارد.

این فیلم در هفته جاری با جذب 110 هزار و 456 مخاطب موفق شد گیشه خود را به مرز 3 میلیارد و 674 میلیون تومان برساند. این فیلم با اکران در 305 سالن و در اختیار داشتن 3 هزار و 664 سانس به این فروش دست پیدا کند. فروش کل انفرادی هم در آستانه رسیدن به مرز 50 میلیارد تومان است و به احتمال طی ده روز آینده رکورد «دینامت» را خواهد شکست.

فیلم «انفرادی» با توجه به روندی فروشی که دارد می‌تواند طی ده روز آینده به رکورد فروش «دینامیت» نزدیک شود

«تی‌تی» ساخته آیدا پناهنده هم کماکان به روند رو به رشد خود ادامه داد و در این هفته با فروش 3 میلیارد و 225 میلیون تومان توانست با فاصله‌ای زیاد با فیلم سوم جدول یعنی «علفزار» بر رده دوم جدول تکیه بزند. طی هفته جاری 94 هزار و 223 مخاطب به تماشای این فیلم نشستند. «تی تی» در مجموع هم موفق شده طی مدت زمانی که روی پرده بوده به فروش 6 میلیارد و 500 میلیون تومان دست پیدا کند.

رده سوم جدول فروش هفتگی در اختیار فیلم «علفزار» ساخته کاظم دانشی است. گیشه این فیلم طی هفته جاری 1 میلیارد و 300 میلیون تومان بوده است.

مابقی فیلم‌های روی پرده کماکان فروش نا‌امیدکننده‌ای دارند و میزان مخاطبان تعدادی از آن‌ها از جمله «بی صدا حلزون»، «پیتوک»، «روز شششم» ، زیر 2 هزار مخاطب بوده است.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید