سینمای ایران
پیش فروش بلیت‌ها با قیمت 45 هزارتومان شروع شد

بازی ایران و امریکا در سینما‌ها

بازی حساس تیم ملی ایران و امریکا  شامگاه سه شنبه هشتم آذر ماه در سینماها به نمایش درمی‌آید،  پیش فروش بلیت‌های این بازی با قیمت 45 هزارتومان هم در سایت‌های بلیت فروشی شروع شده است.

به گزارش فیلم‌نیوز، محمد رضا صابری سخنگوی انجمن سینماداران با اعلام این خبر به خبرگزاری مهر گفته است :« تمامی سالن‌های سینمایی در سراسر کشور با ظرفیت صددرصد می‌توانند میزبان علاقمندان این دیدار باشند.»

وی درباره نحوه بلیت فروشی این بازی هم توضیحاتی ارائه داد و عنوان کرده :« قیمت بلیت برای تماشای بازی ایران و آمریکا در همه سالن‌ها در سراسر کشور ۴۵ هزار تومان تعیین شده است. علاقمندان می‌تواند از طریق سه سایت ایران‌تیک، سینماتیکت و گیشه ۷ در هر سالنی که علاقه دارند، اقدام به رزرو و خریداری بلیت کنند.»

بنا به گفته صابری همه پرسنل سینماها در این سانس حضور دارند و کلیه تدابیری که برای اکران همه فیلم‌ها در سالن‌های سینماها وجود دارد، برای این دیدار هم برقرار خواهد بود. حتماً تلاش می‌کنیم تا بهترین میزبانی برای علاقمندان اتفاق بیفتد و حاشیه‌ای در این زمینه رخ ندهد.

بازی تیم‌های ملی ایران و امریکا در چارچوب رقابت‌های جام جهانی 2022 قطر شامگاه سه شنبه هشتم آذر ماه 1401 ساعت 22.30 برگزار می‌شود. تیم ملی در صورت پیروزی در این دیدار برای نخستین بار می‌تواند به مرحله حذفی این رقابت‌ها راه پیدا کند. البته تیم ایران با کسب نتیجه مساوی هم شانس زیادی برای حضور در جمع 16 تیم مرحله یک هشتم نهایی دارد.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید