سینمای ایران
با وجود قطعی بودن اکران ملاقات خصوصی، گیج‌گاه و خط استوا از ابتدای مهر

خبری از اکران پاییز نیست

با اینکه اعلام شده بود فیلم‌های «ملاقات خصوصی»، «گیج گاه»، «خط استوا» و «بخارست»  به تدریج از ششم مهر اکران می‌شوند، بعد از گذشت بیست روز از تاریخ مشخص شده، هنوز خبری از اکران جدید نیست.

به گزارش فیلم‌نیوز، طبق برنامه‌ریزی، قرار بود «ملاقات خصوصی» به کارگردانی امید شمس، «گیج گاه» به کارگردانی عادل تبریزی و «خط استوا» به کارگردانی اصغر نعیمی به تدریج از ششم مهر اکران شوند و در ادامه فیلم «بخارست» به کارگردانی مسعود اطیابی هم از هجدهم مهرماه به جمع فیلم‌های روی پرده اضافه شود. ضمن اینکه قرار بود فیلم «جنگ جهانی سوم» به کارگردانی هومن سیدی هم در همین ابتدای پاییز در تمام سینماها اکران شود.

اما با توجه با شرایطی که جامعه در روزهای ابتدایی مهر با آن مواجه شد، صاحبان این آثار در جلسه‌ای از اکران فیلم‌هایشان در این بازه زمانی انصراف دادند و قرار شد تا نمایش این فیلم‌ها در فرصتی مناسب انجام شود.

بعد از انصراف این فیلم‌ها مقرر شد تا آثار روی پرده به نمایش عمومی خود ادامه دهند، اما به یکباره سینماها با افت مخاطب مواجه شدند و در پی این اتفاق تصمیم بر این گرفته شد تا بلیت‌ها سینماها به مدت دو هفته به صورت نیم بها به فروش برسد.

باید دید پس از پایان زمان اعلام شده برای نیم بها بودن بلیت سینماها، چه تصمیمی برای اکران جدید گرفته خواهد شد.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید