سینمای ایران
بعد از درخشش در تلویزیون و شبکه خانگی اتفاق‌ می‌افتد

حامدآهنگی با «چند می‌گیری گریه کنی 2» به سینماها می‌آید

حامد آهنگی بعد از درخشش در تلویزیون و شبکه خانگی با فیلم « چند می‌گیری گریه کنی2» از چهارشنبه هفته جاری به سینماها‌ می‌آید.

به گزارش فیلم‌نیوز ، بعد از اکران فیلم‌های « انفرادی»، «لامینور» و «مجبوریم» ، فیلم سینمایی«چند میگیری گریه کنی 2» به کارگردانی علی توکل نیا و بازی حامد آهنگی از صبح چهارشنبه بیست و هشتم اردیبهشت ماه نمایش عمومی خود را در سینماهای کشور شروع می‌کند.

قسمت اول فیلم «چند می‌گیری گریه کنی» در سال 1385 به کارگردانی شاهد احمدلو و براساس فیلمنامه‌ای از محسن تنابنده تولید شد. این فیلم در بیست وپنجمین دوره جشنواره فیلم فجر در بخش مسابقه حاضر شد و موفق شد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد(حمید لولایی) را از آن خودش کند.

15 سال بعد از تولید قسمت اول، حسن توکل‌نیا تهیه کننده «چند می‌گیری گریه کنی»، قسمت دوم این پروژه را به کارگردانی برادرش علی توکل‌نیا وارد فاز تولید کرد. در قسمت دوم چند کاراکتر اصلی فیلم قسمت اول از جمله حمید لولایی، ابوالفضل پورعرب حضور دارند. در این قسمت چند شخصیت جدید وارد قصه شده‌اند که ایفاگر یکی از آنها «حامد آهنگی» است. او با اجرای کنسرت‌های خنده به شهرت رسیدو سپس فعالیت خود را در تلویزیون و شبکه خانگی ادامه داد و به محبوبیت بالایی دست پیدا کرد. آهنگی حالا پا به عرصه سینما گذاشته و باید دید در این زمینه تا چه حد موفق خواهد بود.

ابوالفضل پورعرب و حمید لولایی از جمله کاراکترهای قسمت اول«چند‌می‌گیری گریه کنی» هستند که در قسمت دوم هم حضور دارند

در «چند می‌گیری گریه کنی» محیا دهقانی بازیگر نقش «نجلا» هم حضور دارد. عباس جمشیدی فر، اشپیتیم آرفی، مهران رجبی و… دیگر بازیگران این فیلم هستند.

«چندمی‌گیری گریه کنی 2» پیش از شیوع پاندومی کرونا تولید شد، اما اکران آن به خاطر تعطیلی سینماها دوسالی به تعویق افتاد.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید