سینمای ایران
تکلیف کمدی جدید مسعود اطیابی مشخص شد

بخارست ؛ رفت و دوباره برگشت / آغاز اکران از 24 آبان

سرانجام بعد از کش و قوس‌های فراوان تکلیف اکران کمدی«بخارست» به کارگردانی سید مسعود اطیابی مشخص شد و این فیلم از سه شنبه 24 آبان ماه نمایش خود را در سینماهای سراسر کشور آغاز می‌کند.

به گزارش فیلم‌نیوز، فیلم کمدی بخارست  قرار است از صبح سه شنبه 24 آبان ماه اکران خود را در حالی در سینماهای کشور شروع کند، که اواخر هفته گذشته اعلام شد این فیلم از اکران در این برهه زمانی انصراف داده است.

اما امروز یکشنبه با تشکلیل شواری صنفی نمایش مقرر شد که فیلم جدید مسعود اطیابی در همان تاریخ اعلام شده یعنی 24 آبان ماه اکران خود را آغاز کند.

طی یک دو ماه اخیر فیلم‌های زیادی به دلیل شرایط جامعه از اکران انصراف دادند و الان «بخارست» مهمترین فیلمی است که در این روزها روی پرده می‌رود.

سینماداران امیدوارند تا با اکران این فیلم رونق به سالن‌های سینما برگرد. در فیلم بخارست ، پژمان جمشیدی، حسین یاری، رضا بهبودی، امیرحسین آرمان، هادی کاظمی، غلامرضا نیکخواه، ایمان صفا و وحید آقاپور بازی دارند.

دو فیلم قبلی سید مسعود اطیابی یعنی «دینامیت» و «انفرادی» رکورداران فروش تاریخ سینمای ایران هستند. اولی 58 میلیارد تومان فروش داشت و فروش دومی هم از مرز 70 میلیارد تومان عبور کرد.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید