سینمای ایران
ابراز امیدواری کارگردان فیلم بخارست از بهتر شدن وضعیت اکران در ماه‌های آینده

اطیابی: اوضاع آرام شود، فروش«بخارست» بهتر می‌شود

کارگردان فیلم سینمایی «بخارست» گفته اگر این فیلم بعد از جام‌جهانی اکران می‌شد، شروعی طوفانی‌تر در انتظارش بود. او ابراز امیدواری که در آینده وقتی اوضاع آرام شود و جام‌جهانی نباشد، اوضاع فروش فیلم بهتر شود.

به گزارش فیلم‌نیوز، مسعود اطیابی، کارگردان فیلم «بخارست» در گفت‌وگو با خبرآنلاین تاکید کرده که اکران بخارست بعد از دوهفته شرایط ایده‌آلی را تجربه نمی‌کند اما امیدوار است در هفته‌های آتی به فروش خوبی برسد.

اطیابی گفته: «ما سه روز اول در شرایطی فیلم را اکران کردیم که نیمی از سینماها تعطیل بود و تبلیغاتی هم انجام نشده بود. ما بدون تبلیغاتی شروع کردیم و خب با این احتساب، روند رو به رشد بوده است. این نشان می‌دهد که در آینده وقتی اوضاع آرام شود و جام جهانی نباشد، اوضاع ما بهتر می‌شود، توقع ما برطرف نشده اما امیدواریم در هفته‌های آتی به فروش خوبی برسیم و رکورد خوبی داشته باشیم.»

او در پاسخ به این سوال که چرا فیلم‌هایش مدام پرفروش می‌شوند توضیح داده: «این حقیقت را باید بپذیریم که چند نفر هستند که ۷ یا ۸ فیلم اول سال را در دست دارند؟ من این تکرار را نمی‌پسندم و دوست دارم رقیب‌های متنوع و زیادی داشته باشم، نه این که دائم فیلم‌های خودم پرفروش باشد. امیدوارم برنامه‌های بهتری ایجاد شود و کارهای خوب ساخته شود نه کارهایی که مورد نیاز مردم نیست.»

اطیابی گفته که مخاطبان دیگر از تماشای فیلم درحوزه‌های اجتماعی و دفاع مقدس اشباع شده‌اند: «جامعه‌ای که الان دچار خمودگی است نیاز به چه چیزی دارد؟ در شرایطی که شما رسانه‌ای ملی دارید که خودش باعث خمودگی جامعه است و چند سالی است که گویا دشمنان را شاد می‌کند و این خمودگی را زیادتر می‌کند. شاید عامل نفوذی دارند؛ باید دید مردم نیاز به چه چیزی دارند. من فقط ۲ ساعت را می توانم تامین کنم و باید از آن استفاده کنم.»

مسعود اطیابی بعد از موفقیت دو فیلم «دینامیت» و «انفرادی» در اکران سینماها، حالا «بخارست» را روی پرده دارد.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید