سینمای ایران
فرمول دینامیت و انفرادی گیشه را نجات می‌دهد؟

سینما دست به دامان بخارست شد

فیلم کمدی «بخارست» قرار است به عنوان ناجی گیشه وارد میدان شود. بعد از «دینامیت»، شورای صنفی نمایش باز هم برای بیرون آمدن از وضعیت رکود، دست به دامان مسعود اطیابی شده است. 

به گزارش فیلم‌نیوز، شورای صنفی نمایش با همکاری سازمان سینمایی قصد دارد به زودی فیلم سینمایی «بخارست» را به کارگردانی مسعود اطیابی روی پرده سینماها بفرستد.

این اتفاق درحالی رخ می‌دهد که در دوران رکود سینماها به خاطر شیوع کرونا هم اکران فیلم «دینامیت» پای مخاطبان بسیاری را به سینماها کشید. این فیلم ده ماه روی پرده بود و با 51 میلیارد فروش تا مدت‌ها عنوان پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران را روی پیشانی داشت.

درحال حاضر عنوان پرفروش‌ترین فیلم سینمای ایران در اختیار فیلم «انفرادی» است؛ فیلمی که باز هم امضای مسعود اطیابی را دارد و با 71 میلیارد فروش صدرنشین است.

حالا باید دید در اوضاع و شرایط فعلی جامعه، باز هم دستپخت مسعود اطیابی می‌تواند ناجی سینما شود و جایی را در صدرجدول فروش به خود اختصاص دهد یا خیر.

فیلم «بخارست» به کارگردانی مسعود اطیابی، با بازی حسین یاری، پژمان جمشیدی، امیرحسین آرمان، هادی کاظمی، ایمان صفا، وحید آقاپور، رضا بهبودی، غلامرضا نیکخواه، بابک کریمی و … ساخته شده است.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید