سینمای ایران
در مراسم اکران مردمی «بدون قرار قبلی» عنوان شد

مصطفی زمانی :آرزو نکنید و خودتان‌رابه‌سرنوشت‌بسپارید

مصطفی زمانی در حاشیه اکران مردمی فیلم بدون قرار قبلی از مخاطبانی که برای تماشای این فیلم آمده بودند خواست که آرزو نکنند و خودشان را به سرنوشت بسپارند.

به گزارش فیلم‌نیوز، اکران مردمی فیلم«بدون قرار قبلی» شامگاه پنجشنبه دوم تیرماه در پردیس سینمایی چهار سو برگزار شد. در حاشیه این اکران مصطفی زمانی بازیگر فیلم «بدون قرار قبلی» چند دقیقه‌ای با مخاطبان این فیلم حرف زد. او در ابتدای صحبت‌هایش با اشاره به اینکه اثر ساخته شده خیلی زیباتر از متن روایت شده است،خطاب به مخاطبان این فیلم گفت :« امیدوارم آنچه که در این فیلم می‌بینید شما را به سمت اتفاقاتی سوق دهد که دوست داشتید در زندگی تان رقم بخورد. اتفاقاتی که ما آن را «سرنوشت» می‌نامیم. این سرنوشت برای هر بشری بنا به طبیعتی که برایش طراحی شده همیشه خوشایند بوده است اما متاسفانه جهان، دغدغه‌ها و همه آنچه که به ما مربوط نیست و ما فکر می‌کنیم که به ما مربوط است را پیگیری و قضاوت می‌کنیم. »

زمانی سپس با بیان این نکته که ما تابع سرنوشتیم و اگر این مساله را بپذیریم، به راحتی می‌توانیم زندگی مان را با خوشی بگذرانیم حرف‌هایش را اینطور به پایان رساند و گفت :« از نظر من این فیلم دوست دارد به انسان‌ها بگوید که سرنوشت مثل یک بدون قرار قبلی است که از قبل به آن فکر نکرده‌اید. بنابراین بهتر است که آدم آرزو نکند و ببیند که سرنوشت چه چیزی را براش رقم زده است.»

فیلم «بدون قرار قبلی» به کارگردانی بهروز شعیبی و با بازی پگاه آهنگرانی، مصطفی زمانی، صابر ابر و الهام کردا از صبح چهارشنبه هجدهم خرداد ماه اکران خود را در سینماهای کشور شروع کرد. این فیلم تاکنون توانسته گیشه خود را از مرز 1 میلیارد و 200 میلیون تومان عبور دهد.

 

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید