سینمای ایران
از سوی شورای صنفی نمایش اعلام شد

احمد مهرانفر با «آهنگ دو نفره» می‌آید

احمد مهرانفر که دو فیلم پرفروش تاریخ سینمای ایران «دینامیت» و«انفرادی» را در کارنامه دارد، به زودی با فیلمی تحت عنوان «آهنگ دونفره» به سینماها می‌آید. فیلمی که قرار است به زودی روانه پرده سینماها شود.

به گزارش فیلم‌نیوز، «آهنگ دونفره» عنوان فیلمی است به کارگردانی آرزو ارزانش که با بازی احمد مهرانفر به زودی اکران می‌شود. طبق اعلام شورای صنفی نمایش این فیلم به سرگروهی پردیس هنر شهر آفتاب شیراز به جای فیلم«رویای سهراب» اکران می‌شود.

طی دوسال اخیر فیلم‌های «دینامیت» و«انفرادی» با بازی احمد مهرانفر روانه پرده سینماها شده، که هر دو فیلم موفق شدند رکورد فروش تاریخ سینمای ایران را جا به جا کنند. او در حالیکه فیلم«انفرادی» را کماکان بر پرده دارد با نمایش فیلم «آهنگ دونفره» حضورش را در اکران تمدید می‌کند.

فیلم«آهنگ دونفره» نخستین ساخته سینمایی آرزو ارزانش است که در سال 1399 به تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی تولید شد. این فیلم حدود یکسالی در نوبت اکران قرار داشت و حالا قرار است از مهرماه سال 1401 روی پرده برود.

در این فیلم علاوه بر احمد مهرانفر، بازیگران دیگری چون بهاره کیان‌افشاری،امیرحسین رستمی، علیرضا استادی و فرزاد فرزین بازی دارند.

شورای صنفی نمایش علاوه بر اعلام زمان اکران فیلم «آهنگ دونفره» از شروع نمایش عمومی انیمیشن سینمایی«لوپتو» هم خبر داده است. این انیمیشن که کارگردانی آن را عباس عسگری برعهده دارد، قرار است با پایان اکران فیلم«شب طلای» به سرگروهی پردیس «هویزه» مشهد روی پرده سینماها برود.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید