سینمای ایران
الهام غفوری در گفتگو با فیلم نیوز:

‎«زیر زمین» نسخه سینمایی «پایتخت» نیست/ «پایتخت ۶» پاییز امسال مقابل دوربین می‌رود

روز گذشته خبری منتشر شد مبنی بر صدور مجوز ساخت برای فیلم سینمایی «زیر زمین» به کارگردانی سیروس مقدم که تقریبا نزدیک دو دهه از آخرین فعالیتش در سینما می‌گذرد.

‎ خیلی‌ها با شنیدن این خبر گمانه زنی کردند که «زیر زمین» شاید نسخه سینمایی «پایتخت» باشد که اواخر سال گذشته قرار بود ساخته شود.

‎الهام غفوری تهیه کننده «زیر زمین» در این باره به فیلم نیوز می‌گوید: «زیر زمین» ارتباطی با «پایتخت» ندارد. همچنین فیلمنامه این اثر توسط محسن تنابنده به همراه مرحوم خشایار الوند نوشته شده و در ژانر کمدی ساخته می شود.

‎او درباره زمان ساخت «زیر زمین» گفت: ما امسال درگیر دو پروژه دیگر یعنی مجموعه تلویزیونی «پایتخت ۶» که قرار است پاییز کلید بخورد و توزیع سریال نمایش خانگی «خوابزده» هستیم بنابراین نمی‌توانم پیش بینی دقیقی درباره زمانبندی ساخت «زیر زمین» کنم. اما سعی‌مان بر این است که امسال فیلم را جلوی دوربین ببریم.

‎غفوری در پایان درباره وضعیت نسخه سینمایی «پایتخت» نیز اظهار کرد: ساخت این فیلم منتفی نشده و چون همانطور که گفتم درگیر پروژه‌های مختلف هستیم فعلا نمی توانیم این فیلم را بسازیم. فکر می‌کنم سال آینده بتوانیم نسخه سینمایی «پایتخت» را جلوی دوربین ببریم.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید