سینمای ایران

یک سال سینمایی مهم دیگر برای «نوید»

نوید محمدزاده پس از یک سال دوری از سینما، دوباره به سینما بازگشته و قرار است در فیلم جدید وحید جلیلوند بازی کند. او بزودی با سریال «قورباغه» نیز به نمایش خانگی می‌آید.

به گزارش خراسان، نوید محمدزاده در طول یک سال گذشته تنها در سریال «قورباغه» به کارگردانی هومن سیدی بازی کرد. او سال جدید را هم با یک تجربه جدید یعنی گویندگی کتاب «هیچ دوستی به جز کوهستان» نوشته بهروز بوچانی نویسنده مهاجر کُرد، آغاز کرد و چند روز قبل نسخه صوتی این کتاب منتشر شد.

اما روز گذشته خبر رسید که این هنرمند در جدیدترین فعالیت سینمایی خود، قرار است در فیلمی به نام «شب، داخلی، دیوار» به کارگردانی وحید جلیلوند، ایفای نقش کند. او در این فیلم نقش یک شخصیت نابینا را بازی خواهد کرد، بنابراین ایفای نقش چنین شخصیتی، چالش جدید و متفاوتی برای این بازیگر خواهد بود و نوید یک کارکتر متفاوت تازه را در کارنامه این بازیگر می‌دهد.

خاطره خوب از اولین همکاری نوید محمدزاده و برادران جلیلوند در «بدون تاریخ، بدون امضا»، باعث شده نسبت به همکاری دوباره آن‌ها خوش‌بین باشیم. محمدزاده در این فیلم، یکی از بهترین و تاثیرگذارترین بازی‌های خود را به نمایش گذاشت.

به احتمال زیاد، او در سال ۹۹ هم به مانند سال‌های گذشته روزهای درخشانی را پیش رو خواهد داشت. سریال «قورباغه» در راه است و این بازیگر امسال اولین حضور در نمایش خانگی را تجربه خواهد کرد. باتوجه به سابقه هومن سیدی، پیش‌بینی این موضوع که سریال «قورباغه» اثر متفاوت و باکیفیتی خواهد بود سخت نیست. این مجموعه، فضای معمایی و اکشن دارد و به نظر می‌رسد با تولیدات سال‌های اخیر در مدیوم نمایش خانگی متفاوت است.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید