سینمای ایران
یکی از پرستاره‌ترین فیلم‌های سینمای ایران همچنان بلاتکلیف است

معمای اکران «لابی»!

سال ۱۳۹۵، پس از درخشش شهاب حسینی در فستیوال کن و رویارویی با موج پیشنهادات از سوی فیلمسازان مختلف، همکاری این بازیگر پرافتخار با محمد پرویزی که تنها یک فیلم در کارنامه خود داشت واکنش‌های متفاوتی را برانگیخت. پس از شهاب حسینی رفته رفته ستاره‌های دیگری به کار اضافه شدند که حضور هر یک از آنها، مخاطب را برای تماشای این اثر کنجکاوتر کرد: از سحر دولتشاهی، ساره بیات، مصطفی زمانی، بهنوش طباطبایی تا مهرداد صدیقیان، آزاده صمدی، پگاه اهنگرانی، شهرام حقیقت دوست، هستی مهدوی_ البته «لابی» ستاره‌های دیگری هم دارد که به خواسته کارگردان، هنوز نام تعدادی از آنها رسانه‌ای نشده است.

زمانیکه این فیلم در مرحله پیش تولید قرار داشت، خبرهایی درباره حضور حامد رسول اف یکی از آقازاده‌های جلال رسول اف، مدیرعامل بانک آینده به عنوان سرمایه گذار «لابی» به گوش رسید، اما با این حال این موضوع آنقدر حاشیه ساز نبود که بتواند مانعی برای فیلم ایجاد کند و چند سال آن را پشت خط اکران نگه دارد!

«فیلم نیوز» تاکنون در چند مرحله وضعیت اکران «لابی» را از سوی سازندگانش پیگیری کرده است، اما متاسفانه کارگردان و تهیه کننده هیچ یک خود را مسئول پاسخ گویی نمی‌دانند. حتی سال گذشته برای گفت‌وگو با محمد پرویزی اقداماتی نیز انجام دادیم، اما این فیلمساز پس از انجام مصاحبه، در نهایت مانع از انتشار صحبت‌هایش شد! این کارگردان البته هنوز فیلم اولش هم که «سمفونی تولد» نام دارد موفق به اکران نشده است و مشخص نیست چه برنامه‌ای برای فیلمسازی خود دارد.

طبق شنیده‌ها، سازندگان «لابی» اخیرا برای اکران آنلاین مذاکراتی نیز انجام داده بودند اما هنوز در این زمینه به نتیجه‌ای نرسیده‌اند.

حال با گذشت نزدیک به سه سال از صدور پروانه نمایش «لابی» و البته بی تفاوتی سازندگان در مقام پاسخ گو، به نظر می‌رسد این فیلم که می‌توانست یکی از امیدهای گیشه باشد در بایگانی سینمای ایران در حال خاک خوردن است!

 

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید