سینمای ایران

کمتر از ۳ ساعت مانده به اکران فیلم سینمایی «طلا»

فیلم سینمایی «طلا» هفتمین ساخته پرویز شهبازی، چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ساعت ۲۰ در «سینمای آنلاین» فیلیمو و نماوا اکران می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فیلیمو، با توجه به شرایط کنونی جامعه، عوامل فیلم مستقل «طلا» به عنوان دومین اکران «سینمای آنلاین» که توسط بخش خصوصی تولید شده است تصمیم گرفتند به منظور حمایت از مردم و مبارزه فرهنگی با کرونا این فیلم را روانه پلتفرم‏های وی‌اودی کنند.

همزمان رامبد جوان یکی از تهیه کنندگان این فیلم نیز با دعوت از مخاطبان برای تماشای قانونی «طلا» با انتشار ویدیویی از مردم خواست: «در ایام قرنطینه در خانه بمانید و با خرید اولین فیلم خصوصی اکران شده در سینمای آنلاین کمک کنید این صنعت شکل بگیرد و جلو رود.»

مخاطبان سینمای آنلاین می‌توانند «طلا» هفتمین ساخته پرویز شهبازی را با پرداخت ۱۵ هزارتومان و تا هشت ساعت پس از خرید، از چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ساعت ۲۰ در سرویس‏های وی‌او‌دی فیلیمو و نماوا تماشا کنند.

«طلا» به تهیه کنندگی مشترک رامبد جوان و محمد شایسته ساخته شده و در خلاصه داستان این درام اجتماعی آمده است: راهی برای پول دارشدن، خسته از نگاه تحقیر آمیز دور و بری ها، احساس تباهی از کارکردن برای دیگران؛ این ها دلایلی است که سه نفر را به هم وصل کرده تا یک کار و کاسبی راه بیندازند.

در این فیلم بازیگران مطرحی چون نگار جواهریان، هومن سیدی، طناز طباطبایی، هدی زین‌العابدین، احترام برومند و مهرداد صدیقیان در آن ایفای نقش می‌کنند.

کاربران برای تماشا «طلا» می توانند با مراجعه به نشانی https://www.filimo.com/r/talapr برای خرید و تماشای فیلم اقدام کنند. همچنین “طلا” نخستین فیلمی است که در حرکتی نو اکران مردمی آن هم با حضور بازیگران به صورت لایو اینستاگرام برگزار خواهد شد.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید