سینمای ایران
گلایه احمد مهرانفر از اکران نشدن «دینامیت»

چرا پای پروانه ساخت نمی‌ایستید؟

احمد مهرانفر با گلایه از عدم اکران فیلم «دینامیت» ساخته مسعود اطیابی در صفحه اینستاگرامش نوشت:

پارسال همین موقع ها آخرین روزهای فیلمبرداری فیلم «دینامیت» بود. فیلمی که پروانه ساخت گرفت و تولید شد اما بعد از یکسال، هنوز پروانه نمایش نگرفته. تو این مدت هر بار از تهیه کننده فیلم، ابراهیم عامریان، خبر گرفتم، یه جواب سربالا داده. زمان آقای داروغه زاده، هی می گفت قول این چهارشنبه رو دادن و باز هفته بعد می گفت این چهارشنبه بررسی می کنن و آخرش هم که داروغه زاده رفت و هیچی به هیچی. حالا هم که می گه، گفتن مشکل پروانه نمایش حل شدنیه اما تاریخ اکران رو ما مشخص می کنیم، حالا کِی معلوم میشه، خدا عالمه.

فیلمی که هفتاد هشتاد نفر براش زحمت کشیدن و کلی از آدم هاب مرجع و مورد اعتماد مدیران و همکارای هنری دیدن و پسندیدن و هیچ مشکلی به نظرشون نرسیده، امروز بعد از گذشت یه سال هنوز بین زمین و هوا معلق مونده … اون هم وقتی که تمام اصلاحات رو انجام دادیم و هر چی گفتن گوش کردیم. اصلاً نمی فهمم، وقتی ما مو به مو، عین همون فیلمنامه ای که پروانه ساخت گرفته رو ساختیم، چرا پروانه نمایشش رو نمی دن؟

البته گله من بیشتر از تهیه کننده فیلمه که اعتراض درست و حسابی نمی کنه و در مقابل این بی عدالتی و سوءمدیریت ساکت نشسته، تا فیلمی که می تونه رکورد فروش سینمای ایران رو بشکونه، همینطور خاک بخوره. امیدوارم در دولت تدبیر و امید که داعیه عدم توقیف فیلمها رو داره، تدبیری اندیشیده بشه تا امید داشته باشیم به حل شدن مشکلِ دینامیت، فیلمی که قطعاً از دیدنش لذت می برید

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید