سینمای ایران

پژمان جمشیدی پولسازترین بازیگر سال ۹۸

حالا دیگر با اطمینان کامل می‌توان از او به عنوان ستاره‌ موفق گیشه نام برد. پژمان جمشیدی با فیلم‌های پرفروش «خوب، بد، جلف»، «تگزاس» و «لونه زنبور» جزو بازیگران محبوب گیشه قرار گرفت و در طول این سال‌ها رشد چشمگیری هم در بازیگری داشت. با اینکه بیشتر به او نقش‌های کمدی پیشنهاد می‌شود اما نشان داده از پس کاراکترهای جدی هم بر می‌آید.

او امسال با اکران پنج فیلم در ژانرهای اجتماعی و کمدی نه تنها پرکارترین بلکه پولسازترین بازیگر گیشه ۹۸ بود. «تگزاس۲»، «ما همه با هم هستیم»، «ایده اصلی»، «هزارتو» و «جهان با من برقص» فیلم‌های اکران شده پژمان جمشیدی در سال ۹۸ بودند که در مجموع فروشی بالغ بر ۵۲ میلیارد تومان را رقم زدند.

این درحالیست که اگر اکران «جهان با من برقص» و «خوب بد جلف ۲؛ ارتش سری» ادامه پیدا می کرد این رکورد به مبلغ بسیار بیشتری می رسید.

جمشیدی که در سه سال گذشته جزو چند چهره پولساز سینمای ایران بوده، امسال با بازی در پنج نقش متفاوت در این فیلم‌ها عنوان پولسازترین بازیگر سینمای ایران را از آن خود کرد.

پژمان جمشیدی اواخر امسال با فیلم «خوب، بد، جلف ۲» به سینماها آمد اما به دلیل کرونا ادامه اکران آن متوقف شده و به همین دلیل فروش فیلم در آمار کلی این بازیگر محاسبه نشده است.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید