سینمای ایران

پوستر فیلم «جنایت بی دقت» برای اکران رونمایی شد

پوستر فیلم سینمایی «جنایت بی دقت» آخرین ساخته شهرام مکری از ۱۷ اذر ماه در سینماهای سراسر کشور اکران خواهد شد.

در آستانه آغاز اکران، پوستر این فیلم برای اکران داخلی رونمایی و متنتشر شد. عرفان بهکار طراحی این پوستر را برعهده داشته است.

در این فیلم بازیگران همچون بابک کریمی، محمد ساربان عادل یراقی فریبا کامران بهزاد دورانی سیاوش چراغى‌پور ابوالفضل کاهانی، راضیه منصوری، الاهه بخشی، معصومه بیگی، گلنوش قهرمانی، محمد ربانی، محمود بهراز‌نیا، میثم دامن‌زه، آریا تقی‌پوریان، مینا درودیان، حامد محمودی، صدف عمویی، کیانا منتجبی، سعید نادری، محمدحسین محمدیان، امیر شاملو، محمدرضا جنگی، محمدحسین قشمی و داوود بنی‌اسد، رضا اسدی، امین قلی‌پور، سوگند علی‌ولی‌الله، یسنا رزمی، ایهان شایگان ایفای نقش کرده اند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است : این فیلم مضمونی مرتبط با سینما دارد و داستان آن درباره تماشاگرانی است که قبل از شروع اکران فیلمی در سینما درباره آن حرف می‌زنند و با شروع ماجرا بر پرده سینما، داستان آنها و قصه فیلم با هم یکی می‌شود.

«جنایت بی دقت» در جشنواره های مختلف سینمایی به نمایش درامده و جوایزی همچون جایزه بهترین فیلمنامه ازهفتاد و هفتمین دوره جشنواره بین المللی فیلم ونیز را کسب کرده است.

«جنایت بى‌دقت» محصول «موسسه فرهنگى هنرى کارنامه» به تهیه‌کنندگى نگار اسکندرفر است و پخش داخلی آن بر عهده شرکت «نمایش‌گستران» است.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید