سینمای ایران
واکنش رامبد جوان به مستهجن خواندن «قانون مورفی»:

وقتتان را با ما تلف کنید بروید دنیا را نجات دهید!

در حالی که «قانون مورفی» جدیدترین ساخته رامبد جوان مورد استقبال مخاطبان قرار گرفته، در دو روز گذشته برخی رسانه ها اقدام به انتشار نقدهایی منفی علیه این کمدی کردند.

اما رامبد جوان با انتشار یادداشتی در اینستاگرام خود، درباره میزان نفرت پراکنی مردم در فضای مجازی نوشت: «مى فهمم که خشم و نفرت به خاطر شرایط سخت گریبان هممون رو گرفته ولى خوبه فکر کنیم و خشممون رو مدیریت کنیم وگرنه منجر به بحرانهاى جدى روحى و خداى ناکرده منجر به فاجعه مى شه.هر کى هر پستى مى ذاره یه عده فقط دارن زیر اون پستها بالا میارن و استفراغ مى کنن. واقعا یه فکر جدى به حال خودشون بکنن این میزان از حال بد واقعا خطرناکه و راستش مسئول این حال بد هم خودمونیم و البته شرایط و البته مدیریت سوپر غلط و پرخطاى مسئولین و مدیران این مملکت که خیلى ساله هست. من که زورم مى رسه خندوانه بسازم تا سه شب در هفته دقایقى رو مثل یه مهمونى خوش بگذرونیم. امیدوارم یه کمى حالتون رو خوب کنه»

او همچنین درباره اظهار نظراتی که درباره فیلم جدیدش شده تاکید کرد: «قانون مورفى رو ساختیم تا یه جنس کمدى و سینماى تازه و جوندار به سینمامون و علاقمندان سینما تقدیم کنیم.هر تجربه ى تازه اى قطعا خطاهایى هم داره وگرنه تجربه به حساب نمیومد. و تمام رفقاى سینمایى خودم که خیلى هم خفنن کلى تحلیلاى درجه یک راجع به قانون مورفى کردن که حالا حالاها کیف مى کنم و مهمترینش هم تماشاگرهایى هستن که با حال خوش و سرحال و لبخندهاى اساسى از سالن بیرون میان.»

جوان همچنین در واکنش به نقدهای اخیر «قانون مورفی» که برخی مخاطبان آن را غیر منصافانه خواندند، توضحیات نسبتا تندی داد: «یه کسایى و نفراتى و دانشمندایى اینور و اونور گفتن این فیلم مستهجنه و کمدى نیست و به درد بچه ها نمى خوره و فیلم بدیه ودوباره استفراغ و استفراغ….. که باید عرض کنم عزیزان محترم شما وقتتون رو با ما تلف نکنین و برین به موضوعات مهمتون برسین که ایشالا دنیارو نجات بدین. ما همین گوشه موشه ها بازیهاى خودمون رو مى کنیم و با رفقاى خودمون حالمون خوبه یا اگر هم بده ربطى به شما نداره.»

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید