سینمای ایران
«باکس آفیس»: گزارش گیشه فیلم‌های روی پرده

«هزارتو» صدرنشین ماند/ فروش «رد خون» از ۵ میلیارد گذشت

فیلم سینمایی «هزارتو» در دومین هفته اکرانش باز هم صدرنشین جدول فروش هفتگی شد. از سوی دیگر فروش دومین قسمت فیلم «ماجرای نیمروز» در هفته گذشته از مرز ۵ میلیارد تومان عبور کرد.

به گزارش فیلم نیوز، «هزارتو» که پیش از این «لابیرنت» نام داشت، پس از نمایش در جشنواره جهانی فیلم فجر، از چهارشنبه دو هفته در سینماهای کشور روی پرده رفت و توانست همچون هفته گذشته صدرنشین جدول فروش هفتگی شود. این فیلم در هفته گذشته یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون درآمد کسب تا فروش کل آن، پس از دو هفته اکران، به رقم ۲میلیارد و ۶۳۸میلیون تومان برسد. شهاب حسینی، غزاله نظر، پژمان جمشیدی، ساره بیات، شیرین یزدان بخش و… بازیگران «هزارتو» هستند.

محمد حسین مهدویان سال گذشته با «رد خون» به جشنواره سی و هفتم آمد. فیلم او که توانست از این رویداد سینمایی سه سیمرغ بلورین دریافت کند، از سوم مهرماه به روی پرده رفت. دومین قسمت «ماجرای نیمروز» در هفته گذشته ۶۳۰ میلیون تومان فروخت و دومین فیلم پرفروش هفته شد. «رد خون» پس از شش هفته اکران ۵ میلیارد و ۷۱ میلیون تومان درآمد کسب کرده است.

«مسخره باز» اولین فیلم سینمایی کارگردان معروف تئاتر، همایون غنی زاده است که پس از کسب چهار سیمرغ بلورین از جشنواره فجر پارسال، از ۴ هفته پیش در سینماهای کشور روی پرده رفت. این فیلم در هفته گذشته ۵۹۳ میلیون تومان فروخت تا فروش کل آن به رقم ۲ میلیارد و ۷۵۴ میلیون تومان برسد.

کمدی «کلوپ همسران» جدیدترین ساخته مهدی صباغ زاده که هفت هفته از اکران آن می‌گذرد، تاکنون دو میلیارد و ۶۶۶ میلیون تومان فروش کرده است. این فیلم همچنین در هفته گذشته ۲۷۳ میلیون تومان فروخت و چهارمین فیلم پرفروش هفته شد. محمدرضا شریفی‌نیا، میترا حجار، شقایق فراهانی، محمدرضا هدایتی، علی انصاریان، بیژن بنفشه‌خواه، سمیرا حسن‌پور و رضا بنفشه‌خواه با هنرمندی گوهر خیراندیش بازیگران این فیلم هستند.

«درخونگاه» به کارگردانی سیاوش اسعدی با بازی امین حیایى، ژاله صامتى، مهراوه شریفى نیا، نادر فلاح، محمود جعفرى، منصور شهبازى، افشین سنگ چاپ، فاطمه مرتاضى و پانته‌آ پناهى‌ها، در پنجمین هفته اکرانش ۱۹۱ میلیون تومان درآمد کسب کرد تا فروش کل آن به رقم یک میلیارد و ۲۴۴ میلیون تومان برسد.

 

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید