سینمای ایران
باکس آفیس: گزارش گیشه فیلم‌های روی پرده

«هزارتو» در اولین هفته صدرنشین جدول فروش شد

به گزارش فیلم نیوز، فیلم سینمایی «هزارتو» که در آن شهاب حسینی نقش اصلی آن را ایفا می‌کند در اولین هفته اکرانش توانست با پشت سر گذاشتن «مسخره باز»، «خانه پدری» و «ردخون» صدرنشین جدول فروش هفتگی شد.

«هزارتو» که پیش از این «لابیرنت» نام داشت، پس از نمایش در جشنواره جهانی فیلم فجر، از چهارشنبه هفته گذشته در سینماهای کشور روی پرده رفت و توانست در اولین هفته اکران خود ۹۱۵ میلیون تومان درآمد کسب کند و پرفروش ترین فیلم هفته شود. شهاب جسینی، غزاله نظر، پژمان جمشیدی، ساره بیات، شیرین یزدان بخش و… بازیگران «هزارتو» هستند.

«مسخره باز» اولین فیلم سینمایی کارگردان معروف تئاتر، همایون غنی زاده است که پس از کسب سه سیمرغ بلورین از جشنواره فجر پارسال، از سه هفته پیش در سینماهای کشور روی پرده رفت. این فیلم در هفته گذشته 468 میلیون تومان فروخت تا فروش کل آن به رقم ۲ میلیارد و ۱۵۱ میلیون تومان برسد.

«خانه پدری» کیانوش عیاری که تنها یک هفته به نمایش درآمد، توانست ۴۵۲ میلیون تومان فروش کند و به سومین فیلم پرفروش هفته تبدیل شود.

محمد حسین مهدویان سال گذشته با « رد خون» به جشنواره سی و هشتم آمد. فیلم او توانست از این رویداد سینمایی سه سیمرغ بلورین دریافت کند و از سوم مهرماه به روی پرده رفت. دومین قسمت «ماجرای نیمروز» تاکنون ۴ میلیارد و ۴۲۵ میلیون تومان درآمد کسب کرد. فیلم مهدویان با ۱۷۶ سالنی که در هفته گذشته در اختیار داشت، ۳۸۷ میلیون تومان فروش کرد.

کمدی «کلوپ همسران» جدیدترین ساخته مهدی صباغ زاده که شش هفته از اکران آن می گذرد، تاکنون دو میلیارد و ۳۸۴ میلیون تومان فروش کرده است. این فیلم همچنین در هفته گذشته ۱۵۷ میلیون تومان فروخت و پنجمین فیلم پرفروش هفته شد. محمدرضا شریفی‌نیا، میترا حجار، شقایق فراهانی، محمدرضا هدایتی، علی انصاریان، بیژن بنفشه‌خواه، سمیرا حسن‌پور و رضا بنفشه‌خواه با هنرمندی گوهر خیراندیش بازیگران این فیلم هستند.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید