سینمای ایران
صفی یزدانیان:

«ناگهان درخت» اکران آنلاین می‌شود

به گزارش فیلم نیوز، صفی یزدانیان در گفت‌وگوی لایو اینستاگرامی با نشر چشمه درباره فیلم اکران نشده «ناگهان درخت» گفت: دو اتفاق راجع به «ناگهان درخت» در این دو سال افتاد و آن اینکه خیلی‌ها حتی پخش کننده‌ها با این تصور که کارگردان در «دنیای تو ساعت چند است؟» آن را ساخته، در موردش پیش داوری کردند. درست است که این فیلم هم عمیقا حتی خیلی بیشتر از «در دنیای تو ساعت چند است؟» از دل و جان و رگ و ریشه خودم سرچشمه می‌گیرد، اما فیلم متفاوت‌تری نسبت به آن است.

این اتفاق شاید خیلی از کسانیکه مشتاق تماشای فیلم بودند را پس زد. البته «در دنیای تو…» هم از اول اینجوری نبود، بعد از اینکه آن فضای ملموس فیلم در ذهن مخاطب شکل گرفت، خیلی‌ها نظرشان را تغییر دادند و گفتند فیلم خوبی است.

یزدانیان در ادامه از اکران آنلاین «ناگهان درخت» خبر می‌دهد: «ناگهان درخت» سال گذشته پروانه نمایش گرفت اما به دلیل همزمانی با اتفاقات سال ۹۸، موقعیتی برای اکرانش فراهم نشد. طبق خواسته من و پیمان معادی ( تهیه کننده و بازیگر فیلم) این فیلم قرار است که به صورت آنلاین اکران شود. در حال حاضر هم کارهای رسمی پخش آنلاینش انجام شده و قرار است که در هفته‌های آینده اکران شود. الان در شرایط خیلی سختی قرار داریم و تنها مسئله مهم برای ما دیده شدن فیلم و زحمات گروه تولید است.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید