سینمای ایران
واکنش‌ها به نامه رئیس ساترا برای تعطیلی پلتفرم‌ها ادامه دارد

مهدویان: آقای مقیسه شما را از کجا پیدا کرده‌اند؟

محمد حسین مهدویان با انتشار یادداشتی به نامه ریس ساترا مبنی بر همکاری وزارتخانه‌ها و … برای تعطیلی پلتفرم‌ها واکنش نشان داد و نوشت :«خدایی این‌ها را از کجا پیدا می‌کنید و به‌شان حکم مدیریت می‌دهید؟»

به گزارش فیلم‌نیوز، انتشار نامه عجیب و غریب سعید مقیسه ریس ساترا به پیمان جبلی ریس صدا و سیما مبنی بر تعلیق و تعطیلی پلتفرم‌ها ادامه دارد. بعد از رئیس کمیته دانش بنیان و اقتصاد دیجیتال مجلس شورای اسلامی ، محمد حسین مهدویان هم نسبت به این نامه واکنش نشان داد.

او با انتشار یک استوری در صفحه شخص‌اش نوشت: «رئیس فعلی ساترا نامه نوشته و راهکار داده که مثلا پلتفرم‌های نمایش خانگی را چه جوری تعطیل کنند. بماند که آخرش ما نفهمیدیم چرا در این مملکت هر وقت صنعتی پا می‌گیرد ، بعضی ها به جای اینکه از رشد و توسعه آن صنعت حمایت کنند، برعکس دست می‌جنبانند که تعطیلش کنند؟»

مهدویان در ادامه نوشته است :«اما نکته جالب ماجرا این که رئیس ساترا برای رسیدن به هدفش یعنی تعطیلی پلتفرم‌های شبکه خانگی برای بیست تا نهاد و ارگان دیگر هم برنامه‌ریزی و تعین تکلیف کرده است؛ یعنی بیست تا اداره و دستگاه باید یاری کنند تا ایشان عروس داری کنند. شاید یک نکته را یادشان رفته، در مملکتی که هنوز اداره گاز و آب نتوانسته اندبرای کندن و لوله کشی یک خیابان با هم هماهنگ شوندتا دوباره کندخ کاری نکنند شما از راه نرسیده چه جوری قرار است این همه سازمان را برای کاری که از اساس اشتباه به خط کنی؟»

مهدویان درپایان یادداشتش خطاب به ریس سازمان صدا و سیما نوشته :«خدایی این‌ها را ازکجا پیدا می‌کنید و به شان حکم مدیریت می‌دهید. پناه برخدا.»

محمدحسین مهدویان سال 1400 برای پلتفرم «فیلیمو» سریال «زخم کاری» را تولید کرد. او در زمان پخش چالش‌های زیادی با ساترا داشت تا جاییکه یک هفته این سریال توقیف شد و اجازه پخش پیدا نکرد.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید