سینمای ایران
روح الله زمانی پس از موفقیت در فستیوال ونیز:

من از صفر شروع کردم و باید بیشتر تلاش کنم/ آقای مجیدی برای همه ما یک رفیق بزرگ است

روح الله زمانی که به خاطر بازی در فیلم «خورشید» موفق به کسب جایزه مارچلو ماستریانی از فستیوال ونیز شد، در گفت‌وگو با همشهری بیان کرد: آقای مجیدی مرا به این حوزه وارد و خیلی حمایتم کرد. بازی کردن را دوست دارم و به آن علاقه‌مند شدم. دوست دارم یاد بگیرم و حالا هم خوشحال هستم که توانستم همه را خوشحال کنم. اینکه جایزه گرفتم بهترین خبر برایم بود. پدر و مادرم را خوشحال کردم. باید خودم تلاش کنم.

او در ادامه از حمایت‌ها و راهنمایی‌ مجید مجیدی به بازیگران نوجوان این فیلم گفت: آقای مجیدی به جز اینکه کارگردان باشد برای همه ما یک رفیق بزرگ است. یک مرد خوب که همه‌اش حمایتمان می‌کرد. او دل بزرگی دارد. همیشه حین بازی کمک می‌کرد و وقتی با ما صحبت می‌کرد می‌گفت درس بخوانید. من هم به همین دلیل تلاشم را می‌کنم. من از صفر شروع کردم و باید تلاش کنم.

زمانی که به دلیل مبتلا شدن به کرونا نتوانست در فستیوال ونیز شرکت کند، در این باره می‌گوید: من علائمی نداشتم، اما جواب آزمایشم مثبت بود‌. از اینکه به فستیوال ونیز نرفتم ناراحت نشدم؛ چون همیشه فکر می‌کنم خداوند وقتی چیزی را می‌گیرد، حتما چیز بهتری به ما می‌دهد. خدا مرا در این راه گذاشت و آقای مجیدی انتخاب و کمکم کرد، اما اگر می‌خواهم موفق باشم باید خودم تلاش کنم. سرنوشت آدم‌ها دست خودشان است.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید