سینمای ایران
پس از تجربه ناموفق «سینما اکران»

محمد حسین لطیفی مجری «هفت» شد

از صبح امروز رسانه ها گمانه هایی را درباره مجری جدید برنامه «هفت» مطرح کردند. با گذشت چند ساعت از انتشار این اخبار، به طور رسمی اعلام شد که محمد حسین لطیفی به عنوان مجری جدید برنامه «هفت» انتخاب شده است.

محمد حسین لطیفی کارگردان سینما و تلویزیون سال 92 اجرای یک برنامه سینمایی با عنوان «سینما اکران» را بر عهده داشت. این برنامه در زمان پخش خیلی نتوانست در جذب مخاطب موفق عمل کند.

اما با تایید خبر اجرای «هفت» توسط لطیفی، این کارگردان با انتقاد از رویکرد قبلی این برنامه که سردبیری آن با بهروز افخمی بود به مهر گفت: « من جزو کسانی بودم که هیچ‌گاه رویکرد قبلی «هفت» را قبول نداشتم و قطعا رویکرد من در چالش با مهمانان شیوه متفاوتی خواهد داشت. اینکه مردم را به عیان به تماشای مشکلات سینما بنشانیم و مردم به ما بخندند رویکرد درستی نیست. من رویکرد قبلی را هیچ وقت قبول نداشتم و شاید نیم ساعت از برنامه را می‌دیدم.»

این کارگردان سینما درباره رویکرد خود عنوان کرد: «من علاقه‌ای به تنش‌ها ندارم رویکرد ما باید مهر و محبت و دوستی باشد. اساسا برنامه «هفت» چالشی است اما این چالش می‌تواند پدرانه باشد یا نوعی موضع‌گیری باشد در نهایت من موضع‌گیری نمی‌کنم.»

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید