سینمای ایران
پیمان قاسم خانی:

قرار بود با مهران مدیری در «خوب، بد، جلف ۱» کار کنیم/ سری سوم «خوب، بد، جلف» سریال می‌شود

پیمان قاسم خانی نویسنده و کارگردان فیلم «خوب، بد، جلف ؛ ارتش سری۲»، در مصاحبه با کافه آپارات در مورد ساخت سری سوم «خوب، بد، جلف» گفت: سری دوم و سوم «خوب، بد، جلف» قرار بود یک سریال 18 قسمتی شود، 11 قسمتش نوشته شده بود اما به مشکلاتی خصوصا مشکلات مالی برخوردیم و در آن مقطع، تصمیم گرفتیم آن را به دو فیلم سینمایی تبدیل کنیم. برنامه مان این بود که هر دو را با هم بسازیم ولی پولمان نرسید و گفتیم اول «خوب، بد، جلف۲» را اکران کنیم و بعد سراغ سری سوم برویم.

او در ادامه اضافه کرد: سری دوم «خوب، بد، جلف» بیشتر مقدمه و داستان شناخت گروه فیلمسازی بود؛ بنابراین بخش‌های اکشن و جذاب ماجرا بیرون ماند. از طرفی هم تصمیم گرفتیم ادامه‌ «خوب، بد، جلف» را با همان فیلمنامه‌ی سریالی که نوشته بودیم بسازیم.  به نظرم «خوب، بد، جلف 3»  به اندازه کافی ماجرا و سکانس‌های خنده دار دارد. فکر می‌کنم حدود 10 تا 12 قسمت می‌شود و با همین بازیگران سابق و بازیگران جدیدی جلوی دوربین خواهیم برد. هنوز اسمش قطعی نیست. مثلا یکی از اسم های مدنظرم «خوب بد جلف ۳؛ رادیو اکتیو» است.

قاسم خانی در پاسخ به سوال جیرانی که چرا از مهران مدیری در فیلم‌هایش استفاده نمی‌کند، گفت: مهران مدیری خیلی بازیگر گرانی است! اما جدا از این موضوع، مهران خیلی گرفتار است و کارهای مختلفی دارد. اما گاهی در حد نقش‌های کوتاه می‌تواند بیاید بازی کند. اتفاقا در «خوب بد جلف 1»، نقش خبر چین را نوشته بودم و می‌خواستم مهران آن را  بازی کند ولی آن دوران هم گرفتار بود و نتوانست همکاری کند. ولی ممکن است در آینده این اتفاق بیفتد. مهران مدیری احتمالا می‌خواهد سریال بسازد که امیر برادران فیلمنامه آن را می‌نویسد و من در حد مشاور کمک می‌کنم.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید