سینمای ایران
پایان مراحل فیلم توکلی

 «عروسی مردم» آماده نمایش شد

 

مراحل فنی فیلم «عروسی مردم» با بازی نازنین بیاتی و شکیب شجره به پایان رسید.

با ‌پایان صداگذاری و اصلاح رنگ توسط علیرضا علویان و هوتن حق شناس، «عروسی مردم» به کارگردانی مجید توکلی آماده نمایش شد.

«عروسی مردم» که مضمونی اجتماعی دارد، دومین فیلم توکلی بعد از «متولد ۶۵» است که به قلم جمیله دارالشفایی و بر اساس طرحی از توکلی به نگارش درآمده و علی سرتیپی به عنوان تهیه کننده،‌ علی اوجی مجری طرح و دانیال زمانی مدیر پروژه کنار توکلی قرار گرفتند.

نازنین بیاتی و شکیب شجره ترکیب تازه‌ای در سینمای ایران هستند که نقش‌های اصلی این فیلم را ایفا می‌کنند. زهرا داوودنژاد، خسرو بامداد، افسانه تهرانچی، سجاد تابش، محمد امامی، سارا محمدی، محمد حیدری، ایمان صدیق، ژوبین و با حضور احترام برومند از دیگر بازیگران این فیلم هستند که مقابل دوربین تورج اصلانی رفتند.

این فیلم جوانانه پیش از این «روزی دو میلیون» نام داشت که نامش به «عروسی مردم» تغییر کرد و پیش بینی می‌شود با توجه به قصه تازه و سرحالی که دارد، بتواند بعد از بحران کرونا، اکران عمومی شود. پخش این فیلم با موسسه «فیلمیران» است.

عبدالله اسکندری به عنوان (طراح گریم)، امیرحسین حداد(طراح صحنه)، سپیده عبدالوهاب(تدوین)، پوپک مظفری(مدیر برنامه ریزی و دستیار کارگردان)، رعنا امینی(طراح لباس)، احمدرضا شجاعی(عکاس)، محمود خرسند(مدیر صدابرداری)، حسن اصلانی و مهدی اصلانی(فیلمبردار)، محمد جمشیدی (مدیر تولید)، کوروش جوان(مستند پشت صحنه) از جمله عوامل این فیلم سینمایی هستند.

 

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید