سینمای ایران
گزارش گیشه فیلم های روی پرده

صعود «سرخ پوست»، سقوط «ما همه با هم هستیم»

فیلم های اکران عید فطر در سومین هفته نمایش باز هم به رقابت تنگاتنگشان در گیشه هفتگی ادامه دادند. «شبی که ماه کامل شد» همچون هفته گذشته صدرنشین جدول فروش هفتگی شد و «سرخ پوست» با صعود به رده دوم و «ما همه با هم هستیم» با سقوط به رده سوم، سه فیلم پرفروش سینمای ایران در هفته گذشته لقب گرفتند.

«شبی که ماه کامل شد» نرگس آبیار که برای اولین بار در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و پس از کسب شش سیمرغ بلورین از این رویداد سینمایی از سه هفته پیش در سینماهای کشور روی پرده رفت. این فیلم که در آن الناز شاکردوست، هوتن شکیبا، فرشته صدرعرفایی، شبنم مقدمی، آرمین رحیمیان، پدرام شریفی و… بازی می کنند در هفته گذشته ۲ میلیارد و ۱۹۷ میلیون تومان فروخت تا درآمد آن از گیشه پس از سه هفته اکران، به رقم ۷ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان برسد.

«سرخ پوست» دومین ساخته سینمایی نیما جاویدی که در جشنواره فجر سال گذشته مورد توجه منتقدان و تماشاگران قرار گرفت در سومین هفته اکرانش توانست به رده دوم جدول فروش هفتگی صعود کند. این فیلم در هفت روز گذشته یک میلیارد و ۷۸۶ میلیون تومان درآمد کسب کرد و در آستانه ۶ میلیاردی شدن قرار گرفت.

«ما همه با هم هستیم» همچون هفته پیش باز هم در جدول فروش هفتگی سقوط کرد و این بار رتبه سوم را به خود اختصاص داد. این فیلم در هفته اول اکرانش صدرنشین بود، اما در دو هفته گذشته به رتبه دوم و سوم سقوط کرد. این کمدی هفته گذشته یک میلیارد و ۵۷۹ میلیون تومان فروش کرد تا درآمد از گیشه سینماها به رقم ۶ میلیارد و ۹۸۴ میلیون تومان برسد.

«تگزاس ۲» در دهمین هفته اکرانش همچنان با استقبال قابل قبولی روبرو می شود. این کمدی که در آن پژمان جمشیدی، سام درخشانی، مهدی هاشمی، ژاله صامتی و… ایفای نقش می کنند در هفته گذشته ۹۰۵ میلیون تومان درآمد کسب کرد و چهارمین فیلم پرفروش هفته لقب گرفت. این فیلم تاکنون ۱۷ میلیارد و ۷۳۰ میلیون تومان درآمد کسب کرده است.

«زهر مار» اولین فیلم سینمایی جواد رضویان با بازی سیامک انصاری، شبنم مقدمی، شقایق فراهانی، سیامک صفری، نسیم ادبی، برزو ارجمند و… در اولین هفته اکرانش ۸۲۲ میلیون تومان فروش کرد.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید