سینمای ایران
سارا بهرامی بازیگر فیلم «لتیان»:

شخصیت یاسی یک کنشگر واقعی است

سارا بهرامی بازیگر سینما و تئاتر، به بهانه اکران آنلاین فیلم «لتیان»، در گفت‌و‌گو با کافه آپارات درباره تجربه حضور در این فیلم و همکاری با کارگردانان فیلم اولی صحبت کرد.

سارا بهرامی در ارتباط با نقش متفاوتش در فیلم «لتیان» توضیح داد: به ندرت پیش می‌‌آید که ما زن‌ها با فیلمنامه‌ای مواجه شویم که در آن شخصیت زن دست به کاری زده باشد؛ اما شخصیت یاسی در «لتیان» چنین ویژگی داشت و درام اصلی قصه بر پایه تصمیم او شکل می‌گیرد. او یک‌ کنشگر واقعی است و این اتفاق برای من خیلی هیجان انگیز بود.

بهرامی درباره شیوه مواجه‌اش با این کاراکتر گفت: با اینکه یاسی فاصله زیادی با شخصیت خودم داشت اما سعی کردم صادقانه و لحظه به لحظه با او جلو بروم. شخصیت یاسی خیلی پیچیده است و احساساتش از شروع تا پایان قصه، ۱۸۰ درجه تغییر می‌کند. یاسی یک زندگی را تمام شده فرض کرده و دارد برای یک امیدی تلاش می‌کند. او خیلی به خودش وفادار است.

بازیگر برگزیده سی و ششمین جشنواره فیلم فجر، درباره همکاری‌اش با کارگردانان فیلم اولی می‌گوید: فکر می‌کنم بخشی از سینما هنوز به سراغ من نیامده است. دوست دارم با یکسری از کارگردان‌ها که نگاهشان متفاوت‌تر و تجربه‌شان بیشتر است همکاری کنم، اما این اتفاق هنوز برایم نیفتاده است. با این حال سعی می‌کنم درست‌ترین انتخاب را با توجه به آن چیزی که در اختیارم قرار می‌گیرد انجام دهم و خب خیلی از این انتخاب‌ها هم از میان کارهای فیلم‌ اولی‌ها بوده است.

او در پاسخ به سوال فریدون جیرانی درباره سه بازیگر مطرح زن سینما یعنی لیلا حاتمی، هدیه تهرانی و نیکی کریمی، گفت: لیلا حاتمی را خیلی دوست دارم… هدیه تهرانی ستاره سینمای ایران است… نیکی کریمی زن موفقی است که می‌توان از او چیزهای زیادی یاد گرفت.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید