سینمای ایران
بازگشت محمدرضا هنرمند پس از ۱۷ سال به سینما

«سمفونی نهم» با تغییرات اساسی و اضافه شدن چند صحنه جدید اکران می شود

فیلم سینمایی «سمفونی نهم» به کارگردانی محمدرضا هنرمند و تهیه کنندگی زینب تقوایی آبان ماه اکران می‌شود.

امیر حسین حیدری مدیرعامل نمایش گستران و پخش کننده فیلم «سمفونی نهم»، با اشاره به ثبت قرارداد اکران این فیلم در گروه سینما فرهنگ گفت: فیلم «سمفونی نهم» تازه ترین اثر محمدرضا هنرمند  است که از اوایل آبان و بعد از پایان اکران فیلم «مردی بدون سایه» در گروه سینمایی فرهنگ اکران می شود و هم اکنون تیم تبلیغات و روابط عمومی فیلم در حال برنامه ریزی و آماده سازی اقلام تبلیغاتی فیلم است.

او در ادامه اظهار کرد: نسخه ای که از فیلم «سمفونی نهم» قرار است اکران شود با نسخه ای که در جشنواره ملی فیلم فجر نمایش داده شده تفاوت‌های زیادی دارد و تهیه کننده و کارگردان فیلم بعد از بررسی نظرات تماشاگران، منتقدان و اهالی رسانه تغییرات اساسی را در فیلم اعمال کردند و حتی صحنه های جدیدی تصویربرداری شده است.

محمدرضا هنرمند کارگردان سینمای ایران است که آثاری قبلی او همچون «مومیایی۳»، «دزد عروسک‌ها»، «مرد عوضی» و سریال‌های «زیر تیغ»، «آشپز باشی» و «کاکتوس» بوده است.

فیلم «سمفونی نهم» به کارگردانی محمدرضا هنرمند، تهیه کنندگی زینب تقوایی و با بازی حمید فرخ نژاد، ساره بیات، مهرداد صدیقیان، هدی زین العابدین، محمدرضا فروتن، مارین ون هولک، علیرضا کمالی و پژمان بازغی ساخته شده است

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید