سینمای ایران
آمار فروش فیلم‌های روی پرده

سقوط ادامه دار «ما همه با هم هستیم» در گیشه

در هفته گذشته فیلم «ما همه با هم هستیم» به ادامه سقوط خود ادامه داد و این هفته نیز با یک پله سقوط رتبه چهارم جدول فروش هفتگی را به دست آورد.

فیلم «شبی که ماه کامل شد» به کارگردانی نرگس آبیار با بازی الناز شاکردوست، هوتن شکیبا، فرشته صدرعرفایی، شبنم مقدمی و آرمین رحمیان در هفته گذشته ۲ میلیارد و هفت میلیون تومان فروش کرد تا در آمد آن پس از پنج هفته اکران به رقم ۱۱ میلیارد و ۴۹۷ میلیون تومان برسد.

«سرخ پوست» نیما جاویدی که در جشنواره فجر نظر منتقدان را به خود جلب کرد، عنوان دومین فیلم پرفروش هفته را به خود اختصاص داد. این فیلم در هفت روز گذشته یک میلیارد و ۴۹۱ میلیون تومان فروش کرد و در آمد آن از گیشه به رقم ۹ میلیارد و ۱۵۲ میلیون تومان رسید.

«تگزاس ۲» که دوازده هفته از اکران آن می گذرد رتبه سوم جدول فروش هفتگی را به خود اختصاص داد. این فیلم تا کنون ۱۹ میلیارد و ۶۲۳ میلیون تومان درآمد کسب کرده و هفته گذشته نیز یک میلیارد و ۶۹ میلیون تومان فروش کرد.

«ما همه با هم هستیم» در ادامه روند نزولی خود در هفته های گذشته، این هفته نیز با افت فروش رو به رو شد. این فیلم که تاکنون ۸ میلیارد و ۸۷۳ میلیون تومان فروش کرده در هفته گذشته ۸۴۲ میلیون تومان درآمد به دست آورد.

کمدی «زهرمار» جواد رضویان پنجمین فیلم پرفروش هفته گذشته است. این فیلم که 3 هفته از اکران آن می گذرد با ۸۳۴ میلیونی که در هفته گذشته به دست آورد فروش کل آن به رقم دو میلیارد و ۳۶۶ میلیون تومان رسید.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید