سینمای ایران
باکس‌آفیس: گزارش گیشه فیلم‌های روی پرده

«رد خون» پرفروش‌ترین فیلم هفته شد

با گذشت یک هفته از آغاز اکران «ماجرای نیمروز رد خون» این فیلم توانست به عنوان پرفروش ترین فیلم سینمای ایران در هفته گذشته تبدیل شود.

محمد حسین مهدویان سال گذشته با «ماجرای نیمروز: رد خون» به جشنواره سی و هفتم آمد. فیلم او توانست از این رویداد سینمایی سه سیمرغ بلورین دریافت کند. اما «رد خون» از چهارشنبه هفته گذشته در سینماهای کشور روی پرده رفت. این فیلم که افتتاحیه قابل قبولی داشت توانست در هفت روز گذشته یک میلیارد و ۲۸۸ میلیون تومان درآمد کسب کند و پرفروش ترین فیلم هفته شود.

کمدی «کلوپ همسران» جدیدترین ساخته مهدی صباغ زاده که دو هفته از اکران آن می گذرد، تاکنون یک میلیارد و ۱۰۸ میلیون تومان فروش کرده است. این فیلم همچنین در هفته گذشته ۵۰۱ میلیون تومان فروخت و دومین فیلم پرفروش هفته شد. محمدرضا شریفی‌نیا، میترا حجار، شقایق فراهانی، محمدرضا هدایتی، علی انصاریان، بیژن بنفشه‌خواه، سمیرا حسن‌ پور و رضا بنفشه‌خواه با هنرمندی گوهر خیراندیش بازیگران این فیلم هستند.

«مردی بدون سایه» علیرضا رئیسیان که در آن لیلا حاتمی، امیر آقایی، فرهاد اصلانی، علی مصفا، نادر فلاح، گوهر خیراندیش و نسیم ادبی ایفای نقش می کنند از دو هفته پیش روی پرده سینماها رفت. این فیلم در هفته دوم اکرانش ۳۳۳ میلیون تومان درآمد کسب کرد تا فروش کل آن به رقم ۷۴۲ میلیون تومان برسد.

«شاه کش» وحید امیرخانی از دو هفته پیش در سینماهای کشور روی پرده رفت. این فیلم که در آن مهناز افشار، هادی حجازی‌فر، مهدی کوشکی، علی کمالی، فرید سجادی حسینی، پیمان مقدمی و مجید صالحی ایفای نقش می کنند در هفته گذشته ۲۳۶ میلیون تومان فروش کرد تا درآمد آن پس از چهارده روز اکران به رقم ۵۸۴ میلیون تومان برسد.

«ایده اصلی» با بازی بهرام رادان، مریلا زارعی، پژمان جمشیدی، هانیه توسلی و مهرداد صدیقیان در هفته گذشته ۱۹۸ میلیون تومان فروخت تا فروش کل آن پس از هشت هفته اکران به رقم ۳ میلیارد و ۷۰۹ میلیون تومان برسد.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید