سینمای ایراننمایش خانگی
قواره های استاندارد یک کمدین

 جوکر زیر سایه پدیده ای به نام «حامد آهنگی»

کمدین ها در برنامه جوکر مسیر درستی را طی می کنند؟

حامد آهنگی یکی از پدیده های عرصه کمدی است که طی سال های اخیر توانسته با حضور در برنامه های مختلف توانایی های خودش را در این ژانر نشان دهد.

آهنگی یکی از شرکت کننده های حاضر در فصل پنجم « جوکر» است که در این فصل با کمدین های دیگری چون « مهران غفوریان»، «علی مسعودی»، «محمد رضا علیمردانی» ، « امیر حسین صدیق» وارد رقابت شده است. او بواسطه سال ها حضور روی صحنه و اجرای کنسرت های خنده به خوبی رگ خواب مخاطب را برای خنداندن در دست دارد.

حامد آهنگی چهره شاخص و برتر فصل پنجم جوکر است

از آنجاییکه اصول خنداندن را بدون ادا درآوردن بلد است می داند که در مصاف با هر مخاطبی از چه تکنیکی بهره ببرد. آهنگی در قسمت اول فصل پنجم « جوکر» نشان داد که از همه کمدین های حاضر در این برنامه یک سر وگردن بالاتر است. او با اتکا به توانایی های هایش و بدون درآوردن ادای دیگران و یا اتکا به الفاظ دو پهلو و زشت به مصاف رقبایش رفته و موفق شده با همین روش آنها ا را حسابی آزار بدهد.

در فصول قبل شاهد بودیم که کمدین ها برای به خندن واداشتن رقبایشان به هر کاری دست می زدنند از پوشیدن لباس های جلف گرفته تا ادا دراوردن، اما در اینجا آهنگی تمام داشته هایش در عرصه اجرای صحنه ای را به کمک گرفته و اتفاقا موفق هم بوده است.

آهنگی نشان داده یک شومن و کمدین صحنه ای استاندارد است ، او در عرصه اجرا برنامه «شباهنگی» را هم در حال پخش دارد، که در این برنامه هم بدون بی احترامی به مهمانش او را به چالش می کشاند و به خنده وا میدارد. او حالا یکی از پدیده های عرصه کمدی است.

فیلم‌نیوز

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید