سینمای ایران
از دلایل عدم همکاری حمید فرخ نژاد تا حضور اسپانسرهای تقلبی

توضیحات سعید سهیلی درباره حاشیه‌های «گشت ارشاد ۳»

سعید سهیلی کارگردان «گشت ارشاد»، در گفت‌وگویی تصویری در مورد دلیل حضور نداشتن حمید فرخ نژاد در سری سوم توضیح داد: با وجود اینکه خیلی مصر بودیم حمید فرخ نژاد در این سری حضور داشته باشد، اما شرایط طوری رقم خورد که ما نتوانیم با هم کار کنیم. آقای فرخ نژاد آمریکا بود، اوج کرونا بود و سفرها هم لغو شده بودند. توقعاتی هم داشتند که من نمی‌توانستم برآورده کنم و همین طور بالعکس. بنابراین ده‌ها دلیل دست به دست هم داد تا ما نتوانیم با او در «گشت ۳» همکاری کنیم. حمید فرخ نژاد عزیز سینماست و بازیگری قدری است، من کم سعادت بودم که در این سری او را نداشته باشم.

سهیلی در ادامه بیان کرد: قطعا اگر حمید فرخ نژاد در این سری حضور داشت خیلی به فیلم کمک می‌کرد، اما به اعتقاد من نبودن یک چهره یا ستاره در فیلمی که مردم آن را دوست دارند، لطمه صدر در صد نخواهد زد.

او با تاکید بر اینکه سینما مظلوم است، گفت: به نظرم دیوار سینمای ایران از دیوار سفارت آمریکا هم کوتاه‌تر است، از آنجا فقط یک بار و عده‌ای دانشجو بالا رفتند ولی از دیوار سینمای ایران هر روز و همه بالا می‌روند! شخصی هر روز سر صحنه فیلم ما با پنج تا دختر می‌آمد! هر بار هم یکسری دختر جدید همراه او بودند! سر صحنه می‌آمد با بازیگرای من عکس می‌گرفت. می‌خواست بگوید اسپانسر فیلم است! تعداد بسیاری از این آدم‌ها به من چک داده‌اند و همانطور که دیدید چک‌هایشان را سوزاندم.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید