سینمای ایران
جواد نوروز بیگی:

تمایل دارم تعدادی از فیلم‌های اکران نشده‌ام در اختیار مردم قرار بگیرد/ حاضرم تلویزیون با کمتر از قیمت عرف فیلم‌هایم را بخرد

طی روزهای گذشته مصاحبه‌ای از جواد نوروز بیگی منتشر شد که با واکنش‌ها و حواشی زیادی همراه بود. این تهیه کننده در جدیدترین گفتگوی خود توضیحاتی کامل تری در این رابطه کرده است.

جواد نوروز بیگی تهیه کننده فیلم‌ «عنکبوت» ضمن اشاره به مصاحبه منتشر شده، در گفتگویی تصریح کرد: طی روزهای گذشته مصاحبه‌ای از من منتشر شد که برخی به اشتباه متوجه منظورم شدند. در واقع من به این موضوع اشاره کرده بودم که در شرایط کنونی یا همه مراکز تعطیل شوند یا همه مشغول به کار باشند. اگر قرار است همه جا تعطیل باشد پس چرا یک مرکز خرید باز است ولی سالن سینما که در طبقه بالای آن قرار گرفته تعطیل می‌شود!

این تهیه کننده در بخش دیگر صحبت‌هایش درباره پیشنهاد خود برای توزیع رایگان تعدادی از فیلم‌های اکران نشده‌اش می‌گوید: در راستای طرح «هر روز یک فیلم تازه»، اخیرا به رئیس شورای عالی اکران پیشنهاد دادم که سه فیلم اکران نشده‌ام توسط سامانه vod در اختیار مردم قرار بگیرد.

او در پایان افزود: من ۲۲ فیلم دارم که تا به حال به تلویزیون نداده‌ام، حاضرم تلویزیون حتی با قیمتی پایین تر از عرف که خودش دوست دارد آنها را بخرد و برای مردم در ایام عید پخش کند.
.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید