سینمای ایران
جا به جایی در اکران نوروزی

«بچه‌های توفان»، جایگزین «ملاقات با جادوگر» شد

فیلم کمدی «ملاقات با جادوگر» که به عنوان یکی از فیلم‌های اکران نوروز 1402 معرفی شده بود، جای خود به فیلم «بچه‌های توفان» داد.

به گزارش فیلم‌نیوز، اواخر هفته گذشته ترکیب اکران نوروز 1402 از سوی روح الله سهرابی مدیرکل اداره نظارت بر عرضه و نمایش سازمان سینمایی اعلام شد که در میان این آثار نام فیلم «ملاقات با جادوگر» ساخته حمید بهرامیان نیز به چشم می‌خورد. صبح روز یکشنبه بیست و یکم اسفندماه سهرابی در گفت وگویی اعلام کرد که فیلم بهرامیان از چرخه اکران نوروز خارج شده و به جای آن فیلم «بچه‌های توفان» جایگزین شده است.

او در توضیح این اتفاق گفته است :« پس از ارزیابی شرایط اکران و ایجاد توازن در ژانربندی آثار بر روی پرده مقرر شد فیلم سینمایی «بچه‌های طوفان» با مضمون کودک و نوجوان، جایگزین فیلم سینمایی «ملاقات با جادوگر»(کمدی) شود تا توازن مضمونی آثار روی پرده حفظ شود. در نهایت ترکیب نهایی اکران نوروز عبارتند از «غریب»، «فسیل»، «عروس خیابان فرشته» و «بچه‌های طوفان»  که همراه با تعدادی از فیلم‌های دیگر از جمله «ملاقات خصوصی» و «بخارست» در نوروز به روی پرده خواهند رفت.»

«بچه‌های طوفان» به کارگردانی صادق صادق‌دقیقی حدود سه سال قبل تولید شده که پیش‌تر نام آن «چهل کچل» بود. پژمان بازغی، مریم بوبانی، پرهام دلدار، ونوس حسن‌کانلی، رضا ناجی، سوگل طهماسبی، جواد زیتونی، تیمور عباسی و بازیگران نوجوانی همچون رضا مهاجری، طاها طاهری، حمیدرضا زواری، پونه سورتیچی در این فیلم بازی دارند.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید