سینمای ایران

برپایی مردمی جشنواره فیلم فجر با اعمال محدودیت‌ها

 سی و نهمین جشنواره فیلم فجر با اعمال محدودیت‌ها و رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای مردم برگزار خواهد شد.

کیانوش جهانپور رئیس مرکزاطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت بهداشت دقایقی قبل در گفت‌وگو با ستاد خبری جشنواره فیلم فجر اعلام کرد: جشنواره سی و نهم با محدودیت‌ها و ارزیابی که از ریسک آن وجود دارد برگزار خواهد شد و از مردم استدعا داریم در این دوره جشنواره با رعایت اصول و توصیه‌نامه‌های بهداشتی شرکت ‌کنند.

رئیس مرکزاطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ادامه اظهار داشت: البته ممکن است در این اوضاع ظرفیت‌های جدیدی هم در ارتباط با مخاطب به وجود بیاید. اما جشنواره سی و نهم با محدودیت‌ها و ارزیابی که از ریسک آن وجود دارد برگزار خواهد شد و امیدواریم جشنواره در سال آینده به روال سال‌های قبل خود بازگردد و یک استقبال حداکثری از سوی مخاطبانش داشته باشد. نکته‌ای که قاعدتاً در سال جاری مقدور نیست.

جهانپور خطاب به مخاطبان سینمای ایران تأکید کرد: استدعایی که از مردم داریم آن است که در جشنواره فیلم فجر به عنوان مهم‌ترین رخداد سینمایی کشور با رعایت اصول و توصیه‌نامه‌های بهداشتی شرکت ‌کنند.

سی و نهمین جشنواره فیلم فجر از ۱۲ تا ۲۲ بهمن همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران به دبیری سیدمحمدمهدی طباطبایی‌نژاد برگزار خواهد شد.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید