سینمای ایراننمایش خانگی
توضیحات تکمیلی تهیه‌کننده «مست عشق» به فیلم‌نیوز درباره شیوه ارائه این فیلم

برومند: «مست عشق» اول اکران می‌شود بعد در قالب مینی‌سریال می‌آید

تهیه‌کننده فیلم سینمایی «مست عشق» اعلام کرد که این فیلم ابتدا در سینماها اکران می‌شود و سپس نسخه مینی‌سریالی آن منتشر خواهد شد. ضمن اینکه هنوز با هیچ پلتفرمی مذاکره‌ای صورت نگرفته است.

به گزارش فیلم‌نیوز، چند روز پیش در خبری اعلام شد که پروژه «مست عشق» به کارگردانی حسن فتحی قرار است به‌زودی در قالب یک مینی‌سریال 6 قسمتی عرضه شود و قرارداد پخش آن هم با یکی از پلتفرم‌های پرمخاطب بسته شده.

مهران برومند، تهیه‌کننده فیلم «مست عشق» توضیحاتی تکمیلی درباره این خبر در اختیار فیلم‌نیوز قرار داد. برومند گفت: «این کار کماکان یک فیلم سینمایی است که به زودی در ایران و ترکیه به صورت همزمان اکران خواهد شد. بعد از اکران سینمایی، یک نسخه مینی‌سریال پنج قسمتی هم خواهیم داشت.»

او توضیح داد: «هنوز با هیچ‌یک از پلتفرم‌ها برای انتشار این مینی‌سریال مذاکره‌ای انجام نداده‌ایم و اطلاعات دقیق درباره زمان اکران فیلم را هم به‌زودی اعلام می‌کنیم.»

«مست عشق» به کارگردانی حسن فتحی، برشی از زندگی مولوی و شمس تبریزی در سال‌های ۶۴۰ تا ۶۴۵ هجری قمری است. شهاب حسینی در نقش شمس تبریزی و پارسا پیروز فر در نقش مولانا بازی دارند. حسام منظور دیگر بازیگر ایرانی این پروژه است. هانده ارچل، سلما ارگچ، بوراک توزکوپاران، بوران کوزوم، بنسو سورال و.. بازیگران ترک «مست عشق» هستند.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید